Sayfa 853/1001 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Viop - XIV

1. aynen öyle hocam..her sektöre yaramaz..

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Onu demek istedim kredi dertlinin derdine derman olmaz, durumu iyi olanları destekler. Alanlar da gidip dolar alır muhtemelen.

2. şu an eczacılar ve diğer sağlık çalışanları bile tedirgin..
    eczacılar risk altındayız nöbetçi usulü getirilsin diyorlar..
    sonuna kadar haklılar, nerde hasta var eczacının burnun dibinde öksürüp tınsırıyor..
    kendilerini hastalardan korumak için kendi bölümlerini naylon ile kaplayan eczaneler var..
    bizde coronadan ilk ölen kişi 89 yaşında eczacıymış..

3. bist 80 i kırmadıkça
    dow18 i
    bu bol para politikası ile
    borsa ve altında düşüşler alım fırsatı olur.

4. @ariston abi

3 tane limon aldım 10 tl tuttu

Bu corona muhabbetine iyi zam gelecek

Biber 10 tl idi

Çola yıda zamlamışlar
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    aslında bende düne kadar böyle düşünüyordum...yani abd dolar fışkırtacak dünya altında serinleyecek style...lakin bu işte bir terslik var gibi...neden dersen...şu son olaylardan sonra abd ekonomisi kendi ciddi darbe yedi, firmalar zor duruma düştü daha dün Trump Boeing zor durumda dedi...koca Boeing düşün...aynı şekilde işsizlikle kıvranacak abd halkına dolar lazım olacak...yani bence o fışkırtacakları doların abd dışına çıkışı biraz zor gibi...parayı birileri içeride hüpletecek...bu durumda özellikle EM ler üçün birini bile alamayabilir gibi gibi...bilemiyorum...

Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    bist 80 i kırmadıkça
    dow18 i
    bu bol para politikası ile
    borsa
    ve altında düşüşler alım fırsatı olur.

6. ABD de büyük bankalar aldıkları dolarları aşağıya vermiyormuş. Muhtemelen kötü gün için saklayacaklar.

Vatandaşa direkt çek verilmesi daha iyi bir çözüm. Öte yandan bu durum enflasyonu artırabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. dün de söyledim..bazı avrupa ülkeleri önemli gördükleri şirketlerin yabancılar tarafından ele geçirilmemesi için yasalar çıkartmış..yeni yeni daha..bizde böyle bişey duydunuz mu..
    bizde tam tersi göbek atarız yabancılar şirketlerimizi alıyor diye..
    sanırım bu bol paralar bu görevi yapacaklar..ama önce kıvama gelmesi lazım şirketlerin..

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    aslında bende düne kadar böyle düşünüyordum...yani abd dolar fışkırtacak dünya altında serinleyecek style...lakin bu işte bir terslik var gibi...neden dersen...şu son olaylardan sonra abd ekonomisi kendi ciddi darbe yedi, firmalar zor duruma düştü daha dün Trump Boeing zor durumda dedi...koca Boeing düşün...aynı şekilde işsizlikle kıvranacak abd halkına dolar lazım olacak...yani bence o fışkırtacakları doların abd dışına çıkışı biraz zor gibi...parayı birileri içeride hüpletecek...bu durumda özellikle EM ler üçün birini bile alamayabilir gibi gibi...bilemiyorum...

8. Bugün çok işlek noktada

Opet Petrol istasyonu olan bunun yanında ful marketi olan arkadaşım aradı

Yandım vallahi dedi işler yüzde 70 düştü dedi

Bir yandan da petrol stoğundan da zarar ettim dedi

Baya bir dertleştik kara kara düşünüyordu

Allah yardımcısı olsun milletin
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 853/1001 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız