Sayfa 861/1001 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: Viop - XIV

Bu forumda üyelerden ve üye yakınlarından virüs enfekte olan var mı?
    Benim henüz yok İnşallah olmaz da.

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    @bear abi 3 tane limona
    10 tl verdim

Yakında sanırım beyaz peyniri 50 tl den satacaklar

Aristo’n abiye de dedim gıdalar zamlanmış DİE görmedi
    Sütten (inek az koyun ve keçi karışım mevsimine göre ) yapılmış 1 yıl beklemiş peynir zaten 50 tlden aşağı olamaz harbi %100 sütten üretilmiştir bu
    aşağı olan inek sütünden yapılmış taze peynirdir yada sütsüz süt tozu aroması ile yapılmıştır
    onun fiyatıda 25 ila 30 tl arası değişir
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

3. Bir ara Y2K diye 2000 yılına geçiş problemi vardı, bir kaç yerde belki sorun oldu sonra normal yaşam devam etti.

Bu virus ile ilgili şu haber çıktı artık eski düzeninize geçin denecek şey ne olabilir bilmiyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Güney Kore'de testi pozitif çıkanların telefonuna aplikasyon yüklenmiş, kendi telefonuna aynı aplikasyonu yükleyenler yakınlarındaki pozitif sonuçlu kişileri görebilmiş.

Bu tip şeyler hayatımıza girecek gibi. Bir nevi test ediliyor yeni dünya düzeni.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Bu aksam seansinda edinilen kar ya da zarar hesaba hemen islemiyor mu. Aksam actigim pozlardan ettigim kar benim hesaba islenmemis.

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Çünkü nerdeyse tüm dünyanın hakkını gasp etmiş bir devletin verdiği parayla geçinecektim.
    İspanyol bir doktor ağlayarak yaşlılardan solunum cihazını alarak iyileşme umudu olan gençlere verdiklerini ağlayarak anlattığı videoyu ve Irak lı bir doktorun yine ağlayarak ölümlerin aşırı olduğunu ağlayarak anlattığı videosundan sonra tam da aklıma geldi ifadeniz.Sarı kafa ve tayfa coniler tüm dünyaya silah satıp savaşları körükleyip insanları açlığa ve sefalete sürükleyip kendi şişko göbekli obez halkına 5 TRİLYON DOLAR dağıtıyor.Bakalım bu vürüsten sonra dünyada neler değişecek????Patriyota F35 e daha bir çok silaha giden paralar insanlık için harcanabilseydi dünya ne kadar güzel olurdu(hayal işte)

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Güney Kore'de testi pozitif çıkanların telefonuna aplikasyon yüklenmiş, kendi telefonuna aynı aplikasyonu yükleyenler yakınlarındaki pozitif sonuçlu kişileri görebilmiş.

Bu tip şeyler hayatımıza girecek gibi. Bir nevi test ediliyor yeni dünya düzeni.
    Iyi de aplikasyon a ne gerek var
    Baz istasyonlarindan adamlarin yeri belli zaten
    GPS singalong i kapatamiyolar O anlasiliyo
    Ya da telefonu evde unuttum bahanesini ellerinden alma maksatli
    araninca ac o telefonu diyedir
    Yalniz cep telefonlari yakinda
    Tansiyon olcer sensorle donatilabilir
    Hadi yerli electro sirketler goruyum sizi
    Bi araba arge muhendis tayfa var
    Kedi olali bi fare yakalayalim
    Hadi koclarim

8.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bu forumda üyelerden ve üye yakınlarından virüs enfekte olan var mı?
    Benim henüz yok İnşallah olmaz da.
    Test sayıları artarsa ben enfekte sayısının çok çok fazla olacağını düşünüyorum.İŞALLAH KİMSE ZARAR GÖRMEZ.SINANMAYIZ.Şu an için sağlıklıyız ama yarın

Sayfa 861/1001 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871911961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •