Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: Viop - XIV

Tamamen sikistirmaya oynuyorlar gibi shortculari pay vadelilerde

2. Dün bir tane ters indikatörde akşam kapandıktan sonra feci malladılar ky yi aman dikkat diyordu bugün gayba karışmış

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    3 gundur bir bahar havasi hakim. Bu bence dusundurucu. Sanki her sey bitmis gibi ama bakiyoruz borsalari satma nedenleri hala gecerli ve daha da kotulesiyor. Butun hamleler zaten yapildi.
    Coşkular hep böyle karamsar zamanlarda başlıyor. Dün gece bi grafik atmıştım bugün coşması gerekir diye
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sercannn tut seninki bacaklarını titretiyor.
    kâr 300 pointe cıktı
    Reis tadını çıkar iste sen poz kapamalara oynuyon.. Yiyiyosa short taşırsın.. Fordda bugün patinaj yaptım zaten

5.  Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    Brent 22 doları görecek yarın...

Oradan önce tepki gelmez...

5 dk'lıkta 8 dip daha yapacak...

BIST de 77-78' iner...

Bu kıyağımı da unutmayın lem...

Alıntı Originally Posted by altnygt Yazıyı Oku
    Haha..aynen katılıyorum...bunu yazdigi gun 81900 dibinden 1-2 gün sonra falan...84 binde falan islem görüyor endeks...tamam dedim bu daha aşağı hedef veriyosa kesin dibi gördük... çünkü daha önce de defalarca aynı seyi tecrübe etmiştim... müthiş bir ters indikatör...dikkatle takip edilmeli....
    Aynen öyle. bi de artis bu kıyağımı unutmayın len yazmış, bu kazığımı demek istemiş herhalde) yanılmak da var bu işte, olabilir, ama insanda kibir ve narsistlik olunca insan takılmadan edemiyor)

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Dün bir tane ters indikatörde akşam kapandıktan sonra feci malladılar ky yi aman dikkat diyordu bugün gayba karışmış

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Bu söylemleri yapanlar borsalardaki var an hainleri

7. gelebılecegı yere geldı.....bır cıcekle bahar gelmez.....99.113 hareketındekı mesajdı.......aynı mesajı verelım......bı 10 15 gun sabredın bakalım.....yoksa bgotursunde herkes malıyetıne cıksın.....bız hep burdayıuz...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Reis tadını çıkar iste sen poz kapamalara oynuyon.. Yiyiyosa short taşırsın.. Fordda bugün patinaj yaptım zaten
    Bilmiyorum taşıyıp taşımayacağıma karar vermedim, henüz 500 point olmadı. pelloş tutuyor piyasayı şimdilik görüntü lönkler lehine

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •