Sayfa 966/1001 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sanal araba satışı da mı var

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Artık bunlara alışın.. Nasıl ki sanal altın varsa dijital çağda da realitede de hiç bi zaman binmeyeceğin kullanmayacağın şeylerin sahibi olacaksınız

2.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    ilkel komunal kendinden varolan sistemde zaten traktor yoktu...

ekcen biccen...

yagmur yagmadi...avlancan...

olmadi komsu komune gidip oldurcen...etini yicen...
    La bu gada aç mi olunur, hiç mi pişe yemedun, insan eti yiyecesun.

De bagayim bağa neresini yiyecesun

3.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Artık bunlara alışın.. Nasıl ki sanal altın varsa dijital çağda da realitede de hiç bi zaman binmeyeceğin kullanmayacağın şeylerin sahibi olacaksınız
    Kullanmayacağım şeye sahip olup ne yapacağım kiralayıp pasif gelir mi elde edeceğim

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4. Sn dalgacı,dow 14-15 olacak diyenin veya diyenlerin kim olduklarına dönüp bakmadım bile..eğer böyle bir şey dendiyse , veya üzerine alınan olduysa bu söyleyen çıkar ben şu sebepten dolayı demiştim ama öngörüm tutmadı veya hala arkasındayım der geçer..veya demez..kimse kimseye hesap vermek zorunda da değil.. lambentin ise 72-68 imzası var o da dow ün 14-15 civarına denk geliyor ..bu imza var ama olumsuz yorumum yok ..aslında ben de yeni bir dip bekliyorum ama olur olmaz bilemem..herşeyi sattım bekliyorum

5. YOK KARDEŞİM
    dowda günlük al sinyalim yok.
    macide ne derse desin.
    ne yapsam al vermiyıor.
    bu da başkası.
    bir düşüş olabilir.belki yatay çizgiye kadar

kıpkırmızı

6. Sınırlardan insan geçişi olmadığı için TIRlar dorselerini brakıp karşı tarafta kiralanan çekici ile yollarına devam ediyormuş.

Havayolu, demiryolu ve denizyolu yük taşımacılığı artar. Öte yandan burada bir arkadaş Vestel'İn gönderdiği mallar Fransa'da deport edildi diye yazmıştı. O şekilde olursa dış dicaret büyük darbe yiyebilir.

Global firmalar bu krizden yine büyüyerek çıkar, küçük firmaların uluslararası organizayon kurması daha zor.

Bir kaç ay geçmeden yeni dünya düzeni nasıl olacak kestirmek zor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bu senaryoda virüs ü nereye koyacaz..sanki bu durum abd nin kontrolünde değil gibi..
    kontrol altına tutmak için sınırsız parayı icat etti..
    ama bu Allahın düzenine karşı alınmış bir karar da olabilir..
    haşa Allahın değil benim dediğim olacak der gibi..
    ALLAH OYUN KURUCULARIN EN HAYIRLISIDIR..
    Virusu, virus’dan öteye bir yere koymayacağız. İlla bir rolü olsun derseniz “2020’nin tetikleyicisi ya da etiketi” diyebilirsiniz.

Esen kalın

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    La bu gada aç mi olunur, hiç mi pişe yemedun, insan eti yiyecesun.

De bagayim bağa neresini yiyecesun
    billuruna kadar yenilir...eger kurak gecerse o yil...

billur barbequ...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Sayfa 966/1001 İlkİlk ... 466866916956964965966967968976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •