Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Screenshot_1.jpg

19 mart itibariyle hastalığa yakalanan sayısı 80.928 bu hastaların % 87 si iyileşmiş , % 9 hala hastalıkla mücadele ediyor % 4 ölmüş......
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    savas cikmis...askere giden yok...

faprika yaptin...giden calisan yok...

negrek var calismaya...fed para veriyo...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    hiç sanmıyom hocam,elindeki imkanlarla bile,mal kucagında kaldı,tırnak felan kalmamıştır onda şimdi,,,
    seyis söyledi, biz parasız kalacağız, aç açıkta kalacağız gibi şeyler düşünmeyiz dedi. O şekilde zaten para kazanamazlar. Ki o büyük kodamanların son şubesiyiz diyor.

Fakat bu kriz çok farklı bir kriz, dünya çapında, etkileri ne olacak belli değil. Suriye vs unutuldu, o derece yüksek. O yüzden ilk defa sakinleştirici ilaç vs alıyor olabilirler.

Dünyada hiper enflayon gelebilir herkesin birbirine borcu silinir belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Death cross yalan mı oldu? Paragöz dün seni hedefe koydu
    paragöz kim ya,boşver he de geç????

5. DOW future bağlamış makineleri adamlar , future düşüyor bize satış geliyor, future yükseliyor hemen alış geliyor, çöp kağıtlar tavanda, ak yatırım garanti yardırıyor dur bakalım sonu ne olacak.

temkinli olmak zamanı. vadelide flat . spotta kağıt bazında devam.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    eskiden cumalar yeşil oluyordu...bi ara seriye bağlamıştı PALA...ah ne günlerdi

7. kısa vadeli görünüm olumlu,94000 üstüne atabilirse orta vade de iyileşir,88000 altı kapanışlardakısa vade de bozulur?????

8. dow 23.000 biz 93.000 civarında geri dönüş olmazsa virüs işi bitmiş demektir. bence.
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •