Sayfa 982/1001 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Son dakika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dünya geneli bir açıklama geldi bende grafiğe uygun olarak 533.000 toplam rakamın % 4 dünü hesap makinasıyla hesapladım 21.320 rakamını buldum aşağıda yazılan ölen kişilerin rakamı 24.095 kişi rakam tamamen tutuyor arkadaşlar grafik doğru araştırma doğru tesadüf haber benim grafiği paylaştığım anda geldi ...... sonuç yakalanan 100 kişiden 4 ü ölüyor maalesef.

Dünya genelinde Kovid-19 bulaşan kişi sayısı 533 bini geçti

Çin'in Hubey eyaletine bağlı Vuhan kentinde ortaya çıkan ve birçok ülkeye yayılan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde bulaştığı kişi sayısı 533 bini aştı.

Kovid-19 görülen ülke ve bölgelerdeki yeni vakalara ilişkin güncel verilerin derlendiği "Worldometer" internet sitesi, dünya genelinde yeni tip koronavirüs vaka sayısını 533 bin 15 olarak bildirdi.

Sitedeki verilere göre, Kovid-19 nedeniyle toplam 24 bin 95 kişi öldü ve 124 bin 387 kişi iyileşti.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    eskiden cumalar yeşil oluyordu...bi ara seriye bağlamıştı PALA...ah ne günlerdi
    yeşil şu an ,vadeliyi boşver,palanın oyuncağı var,makas.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bunlar böyle bizde metro duraklarına asılan dezenfekte makinelerini kırmakla meşgulüz...abd bizi kıskanıyor

----------------------

ABD Uzay Kuvvetleri ilk roketini fırlattı

ABD'de geçen yıl kurulan Uzay Kuvvetleri, haberleşme uyduları taşıyan ilk roketini uzaya gönderdi.

ABD Uzay Kuvvetlerinin Twitter hesabından, haberleşme uydularını taşıyan roketin, Florida eyaletindeki Cape Canaveral Uzay Üssü'den fırlatıldığı belirtildi.

California'daki Uzay ve Füze Sistemleri Merkezi Şefi General John F. Thompson, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen ABD Uzay Kuvvetlerinin Atlas V roketinin, 6 bin 168 kilogramlık uydularla uzaya gönderildiğini bildirdi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası olarak da bilinen 2020 savunma bütçesini onaylaması ile ABD Uzay Kuvvetleri Komutanlığı geçen yıl aralık ayında resmen kurulmuştu.

Kaynak : Anadolu Ajansı

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    eskiden cumalar yeşil oluyordu...bi ara seriye bağlamıştı PALA...ah ne günlerdi
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. bize bulaşamasaydı bu lanet virüz,ben çok farklı düşünüyordum,çin tekmeyi yicekti,,lakin savaş çıkma ihtimali de oldukça yüksek,
    özellikle bu sene,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Thy ve Garan ne spotuna ne vadelisine yanlarına bile uğramam. Psikoloji diye bişey bırakmıyo bu iki tahta adamda

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akbank eksi, İsct eksi, Ereğli eksi, Halk eksi, Bim eksi...
    Garan artı, THY artı, Tüpraş artı..
    Bakıyoruz borsa ralli yersen..Tek kağıtla çeviriyorlar hem borsayı hem VOB'u. Dün bütün gün 7,6 seviyelerinde olan Garan 7,94 kapadı sabah 8 açıp kimseye aldırmadan 8,14 oldu. 40 dakikadır burada
    En çok yüklendikleri THY haliyle kimse 2 gün önce 7,8 olan kağıda atlamaz onlar da sürdükçe sürer. Havayolları iflas noktasına gelmişken.

7. AK yatırım yine GARAN alıyor. %81 tek alıcı
    En pahalıyı alıp diğerlerine de gel gel yapıyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    bize bulaşamasaydı bu lanet virüz,ben çok farklı düşünüyordum,çin tekmeyi yicekti,,lakin savaş çıkma ihtimali de oldukça yüksek,
    özellikle bu sene,,
    savaş zaten bu,eskiden topla tüfekle,şimdi önce ticaretle başladı,şimdi malum hastalık yayma,ekonomileri boma ,bir bak istersen en az hangi borsa düşmüş,tabii ki çin.....

Sayfa 982/1001 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •