Sayfa 750/1001 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ooo sen benim yerimde olsan kafayi yerdin herhalde. Su anda 10 bin puan normal. Olaganustu zamanlardayiz.

Demem su ki cok kolay unutuyoruz ve gercekleri hasir alti ediyoruz. Mesela bu Pegasusun bugun tavan olup her seyi unutturmasi gibi ama hala tepeye yuzde 230 240 uzakta. Asil gercekler iste orada sakli

Ben suna inanmiyorum. Endeksin buradan bu sekilde donmesi zor. Eger soyle olsaydi. Endeks yavas yavas 92 93 e gelip oradan sert bir sicrayisla 100 bini gecseydi tamam derdim adamlar mala girmis ama bu sert yukselisi endeks dipte yapti. Yeterli testere yapmadi.

Davulun sesi uzaktan hos gelir derler. Ha bizim icin dusmus yukselsmis fark etmez. Iki yonlu oynuyoruz
    Bugün seneto 1/2 saate haber gelecek haberini duydum karda olan kapanışa da az kalmıştı 17 idi emin değilim alayını verdim geçtim .

Seneto haberi düşmedi daha eğer yine düşmez Aşka gelirse yarın piyasa

Karda olanı veririm kesinlikle vereyim vermeyim düşünmem

Short açmam ama karı gördüğümü verir nakit beklerim

Yani bir günde yüzde 10 düşüş yükselişler kesinlikle kar al yapılması gerektiğini düşünüyorum

Şöyle düşün parayı 2 ye katlıyorsun resmen enayi felan değilim valla

Kim kime 1 günde verir haksızmıyım
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bugün seneto 1/2 saate haber gelecek haberini duydum karda olan kapanışa da az kalmıştı 17 idi emin değilim alayını verdim geçtim .

Seneto haberi düşmedi daha eğer yine düşmez Aşka gelirse yarın piyasa

Karda olanı veririm kesinlikle vereyim vermeyim düşünmem

Short açmam ama karı gördüğümü verir nakit beklerim

Yani bir günde yüzde 10 düşüş yükselişler kesinlikle kar al yapılması gerektiğini düşünüyorum

Şöyle düşün parayı 2 ye katlıyorsun resmen enayi felan değilim valla

Kim kime 1 günde verir haksızmıyım
    Aza tamah etmeyen cogu bulamaz. Haklisin

3. Ne yani simdi borsalar cikti diye insanlar iyilesecek mi ticaret normale mi donecek gecsinler onu birsalar dusmedi sqdece kopugun kopuhunu geri verdi daha kopuk var sonra kendisi var ne yone isterlerse o yone

Avrupa da bir lowcost airline firmasi batsa mesela nasil olur. Easjjetin patronu eger yardim olmazsa cogu havayolu sirketi batacak dedi. Hadi buyukleri bir sekilde kurtarirlar ama buyuklerin icinde siyrilan kucuk firmalar ve onlardan biri iflasini aciklarsa iste o zaman kotu

Ryanair olsa sansasyonel olur, dunyayi krize sokar. Easyjet yine benzer ama ryanair etkisi yaratmaz. Airasia yi kurtarirlar. Norwegian a da bir sey olmaz. Wizzair batabilir bence. Olasilik veririm.

Ama bir bankanin batmasi lazim. Almanyanin artik Doce yi batirma zamani gelmedi mi. Ya da Italya dan bir banka.

6. Tombul kuş

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Doçe batarsa Almanya batmaya yakın demek
    Reel anlamda Almanya’ya bu olmayacağına göre ..
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ama bir bankanin batmasi lazim. Almanyanin artik Doce yi batirma zamani gelmedi mi. Ya da Italya dan bir banka.

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Tombul kuş

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Ne olmuş tombul kuşa?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 750/1001 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz