Sayfa 441/1001 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dostum beklenti alinir gercek satilir. Senin soyledigin ise tam tersi oluyor
    nasıl tersi oluyormuş anlat bakalım,beklenti ne dowun 14 bine gitmesimi ne bekliyon anlatda koyalım arşive

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    abi insan ömrü zaten azaldı.

sert konuşmakla değil olanı söylüyorum mantıken.

bu olayı coronayı yani . elmayı armutla kıyas ediyorsunuz.

herkes dolu görmüştür demi hayatında en büyük dolu yağmasına şahit oldum diyen heralde fındık kadar demesi lazım.

şuan elma büyüklüğünde dolu yağıyor.

ama bazıları yav ikiside dolu diyor.

ben zaten bu grip vs değil başka birşey demiyorumki. iş çığırından çıkmış ama hala yok almanya yok çin

varmı çinin yarın dışarı çıktığında aynı rakamlara ulaşmayacağının garantisi ?

normal gripse neden çıkmayalım dışarı ?

tek bunun cevabı ver.
    Kardeş...komplo teorilerine hiç inanmam...ama bu son olayda çok enteresan şeyler oluyor.

İtalya Çin ile arası en iyi Avrupa ülkesiydi...birçok ticari bağlantı yaptılar...kuşak yol projesinin en önemli aktörüydü...Avrupa dan, ABD den çok uyarı aldı...şu an sokakta Çinli görseler linç ederler...yani bu işler yatışırsa Çin tüm dünyada dışlanacak, bundan kaçış yok...sarı kafa boşuna Çin virüsü demiyor ısrarla..önce ticaret anlaşmasıyla hırpaladılar, sonra da bu virüsle iyice tecrit ddecekler bence...yani üret, sat..ama fazla dışarı açılma, bazı şeyleri de dışarıdan al..özellikle yükte hafif, parada ağır şeyleri diyorlar Çin’e.

Pek çok firma, Çin riskimi azaltmak adına orta uzun vadede Çin yatırımlarını azaltacak...bundan kaçış yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

cumadan kim shortta yazan hepsini biliyorum,büyük cesaret akkız 5,60 a inmiş millet short açıyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    kuşun kanatları kırıldı.. "borsa" işini unutun uzun süre.. Muhtemelen bu hafta kapatırlar zaten borsayı.. yeni yatırım alanı bulma zamanı şimdi.. Hayatta kalmaya çalışarak tabi ki.. ))

5. Çinlileler soğa çıkmaya başlamış , son gülen iyi güler derler..........

https://www.bbc.com/news/av/world-51...-head-outdoors
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    sokağa çıkma yasağı nasıl oluyor,markete gidemiyor muyuz????acımızdan mı öleceğiz?????
    Hayir gidebilirsin. Surec soyle isliyor. Her mahalle ya da bolgede kolluk kuvveti oluyor. Markete bankaya eczaneye gidebilirsin. Zaten her yer kapali oldugu icin yapacak bir sey yok.

Dilersen yuruyuse kosuya da gidebilirsin ama toplu olarak gidemezsin.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kardeş...komplo teorilerine hiç inanmam...ama bu son olayda çok enteresan şeyler oluyor.

İtalya Çin ile arası en iyi Avrupa ülkesiydi...birçok ticari bağlantı yaptılar...kuşak yol projesinin en önemli aktörüydü...Avrupa dan, ABD den çok uyarı aldı...şu an sokakta Çinli görseler linç ederler...yani bu işler yatışırsa Çin tüm dünyada dışlanacak, bundan kaçış yok...sarı kafa boşuna Çin virüsü demiyor ısrarla..önce ticaret anlaşmasıyla hırpaladılar, sonra da bu virüsle iyice tecrit ddecekler bence...yani üret, sat..ama fazla dışarı açılma, bazı şeyleri de dışarıdan al..özellikle yükte hafif, parada ağır şeyleri.

Pek çok firma, Çin riskimi azaltmak adına orta uzun vadede Çin yatırımlarını azaltacak...bundan kaçış yok.
    daha önceki yazımda söyledim bunu bu şekilde dizayn edebilecek bir kurgu yok küresel savaşla ilgisi yok yaşlıları dünyadan silelimle ilgisi yok bu tamamen başımıza bela olmuş sonucunu bilinmeyecek bir durum diyorum bende.

çini bitirelim ticaretini yavaşlatalım diyemi tüm bu tantana

OLAMAZ BÖYLE BİRŞEY

sigarayı içersin ecel süren 100 se 70 65 e düşer.

şuan doğanın bir kanunu işliyor bunun hiç birşeyle ilgisi yok.

normal grip senede 1 milyon kişiyi öldürüyorsa seni öldürme riski tüm insanlar içinde milyonda birdir belki.

aynı şekilde sivrisinek yine senede 1 miyon kişiyi öldürüyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    nasıl tersi oluyormuş anlat bakalım,beklenti ne dowun 14 bine gitmesimi ne bekliyon anlatda koyalım arşive
    Hayir. 2 trilyon olayi zaten cuma gunu piyasalar acikken soylendi ama dow buna tepki vermedi ve tam tersine dustu.

Simdi sen diyorsun ki bu parayi almak icin bilerek dusurduler. Ne bileyim bana hic mantikli gelmedi..

Sayfa 441/1001 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •