Sayfa 713/1001 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Ulen alemsiniz ha.sanki Dow ilk kez %10 yapacak.

Borsalar bir iki gün yükselince global ekonominin b..ku yediğini unutacağım hedef 250.000 yani...

Bozuk saat misali buradan döner buradan döner sermayeyi yemeye yakın tutturunca demiştim...pehhhhh...
    Bence sen komiksin... Ne sermayeyi yemesi, ne 100 de 10u.. İçtin mi arkadaşım...

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    "şayet bir ayakkabı boyacısı çocuk borsa ile bu kadar ilgileniyorsa ... Joseph P. Kennedy New York borsasındaki bütün hisselerini ...

Bu hikayeyi bilmemeniz hayret...
    Benim bilmediğim bir 5 vakit namaz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vadeli 150 binden, 50 bin puan dusmus, 5 bin puan cikinca herkes long kesilmis. Bu tepkiyi iyi degerlendirmek lazım, tepki sonrasi bir %30 daha var. Dolarin dusmesi bisti cok yukari cekmez. Once 101 bin sonrası 70 bin bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bunlar tam gaz devam ediyor...biz çin'den ilaç getirmişiz bu italyanlar bu ilacı kullanmıyor mu?

eğer bu gelen ilaçlar işe yararsa bizde 10 gün sonra falan artık iyi haberler gelmeli...ölüm haberleri olmamalı yani bu ilaç işe yarıyorsa...

İtalya'da yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) ölenlerin sayısı son 24 saatte 743 artarak 6 bin 820'ye yükseldi -AA
    Abi yas ileriyse, sigara vs ciger zaten bittiyse, yandas hastaliklar varsa, ya da tani da gec kalindiysa ilacin yapacak pekbir seyi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Maalesef çok boş arkadaş var... O nedenle de burada arada bir yazıyorum... İster kabul edin, ister etmeyin... Dün bizim dibin 82000, dow un 18000 olduğunu ısrarla yazdım. Pozisyon icabı değil, neden dip olduğunun sebeblerinide yazdım...
    İşi bilmeyen ve amatör arkadaşları yanlış yönlendirmeyin lütfen
    Doğru da
    Fedten sonra böyle oldu
    Şimdi senato bir bok yemezse

6. Bu raksmları simdi yazmiyorum. Vadeli 150 bindeyken yazdım. Foruma artik fazla takilmiyorum. Buraya girince zarar ediyorum. Bol sanlar

7. Pozisyonum yok tradeyi normal zamanlarda ancak yapabiliyorum böyle olağanüstü abuk subuk zamanlarda hiç yapamam diye flat bekliyorum yalnız burada genelde herkes doğru tarafta olmayı başarıyor long günü long şhort günü şhort hepinizi tebrik ediyorum.Bende bu işi ögrenecegim.👍

8. Yalnız ayakkabı boyacısı sıradan biri değil, Wall Street önünde çalışıyor ve borsacılardan iyi dedikodu bilgisi topluyor başka yerlerde yayınlanmayan, belgeselde onun da iyi para kaldırdığından bahsediliyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 713/1001 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •