Sayfa 58/1001 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 457 - 464 arası.

Konu: Viop - XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Vardir baska bir vukuatiniz, benim sittigim trollerle benim 3 bin yil ceza almam lazımdı.
    kaşıntı devam ediyor, temelli at beni diyor..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    kaşıntı devam ediyor, temelli at beni diyor..
    Sizi de soruyordu, ellerinizden öpüyormuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Evde tek olsanda burda kal,gereklisin

Sonra Bime gidiyorum diye 1,5 sene kaybolma
    Evet farkındayım.

Ruyamda hisse.net den 10 kişiye dolap ısmarladığımı gördüm büyük DMO dolaplarından, bazılarının ismini adam metale kazımış. Dedim ben belirleyecektim. Sonra saydım dolap 9 tane. Ama kim gerçekten bilmiyorum.

Bir şekilde borsada vakit hızlıca geçiyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Wti ham petrol yuzde 17 artida.

Dow jones da arti 3

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aşağı kesiciler ve kısa marj yüzünden bazı tabelalara iğne barlarını bir türlü takamıyorlar. Böyle olunca da resim bozuluyor.

Esen kalın

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Wti ham petrol yuzde 17 artida.

Dow jones da arti 3

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Brent'i, kafası 36'lara çarpana kadar zıplatırlar. Tuzakları genellikle üstlerdeki köpüklere ve diplerdeki fake'lere kurarlar.

Esen kalın

7.  Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Brent'i, kafası 36'lara çarpana kadar zıplatırlar. Tuzakları genellikle üstlerdeki köpüklere ve diplerdeki fake'lere kurarlar.

Esen kalın
    Tuzak dediğime bakmayın alıcı da satıcı da zaten bellidir. Hacimi basarlar ve ebe deyip terse dönerler. Gidilen yöne o kadar inanmış kitle ve buna uygun ortam vardır ki, terse döndüğünde kimseler peşine takılmaz.

Esen kalın

8. Kahve falı doğru çıkacak galiba Avrupa merkez bankası 750 milyon Euro ilave alım proğramı açıklamış fdow % 3 yukarda ................
    birer gün kırmızı - yeşil günler sırayla devam ediyor ..........yarın yeşilcilerin pardon logcuların günü ............. bizim merkez de boş çevirmedi 100 milyar tl.......... neyse ben kaçar malum prostat uyandım piyasayı kontrol ettim iiiii ceceler
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 58/1001 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •