Sayfa 709/1001 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: Viop - XIV

1. A para'da analist var.

FED bıçaklı kavgaya F35 ile müdehale ediyor diyor (mecburiyetten)
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim.
    Sanırım faiz gelirinde de stopaj kesintisi oluyor.(oran %20 mi?)
    dolarda faiz geliri yok.. ancak teminatın nemalanması ise bahsettiğin o oran sürekli değişiyor.. takasbank genelde merkezin belirlediği orana çok yakın bir orandan nemalandırıyor.. viop ekstresinde belli oluyor.. açıkçası pek takip etmiyorum , ayrıca nemanın stopajı da değişiyor (TL yi özendirmek için yapılan ayarlamalar kapsamında)..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Italy reports 743 deaths in second-deadliest day since outbreak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İtalya'da yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) ölenlerin sayısı son 24 saatte 743 artarak 6 bin 820'ye yükseldi

Kaynak : Anadolu Ajansı

İtalya fena..
    Sayı fena ama piklesme var ölüm sayısında. Dünkü x 0.10 olmuş. Eski oran daha fena idi

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yakalanmak derken? piyasa sabah zaten 105.800 gibi falan açıldı yav? açılışta short yapan 500-600 puan terstedir an itibariyle...dünden short kalan diyorsan onlara göstere göstere durumu zaten olmadı...göstermeden kesti faturayı...

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    kimse shortta yakalanmamıştır değil mi?

Yani bu kadar göstere göstere çıkışta shortta yakanılmaz...

o yüzden ben kimsenin shortta yakalandığına inanmam...

6.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Pala fırsat bu fırsat diyerek endeksi götürebildiği yere kadar götürmek istiyor. Ancak bunu mümkün olan en az miktarda mal alarak yapmak istiyor. O yüzden hacim diye bir şey yok. Muhtemelen yarın sabah da %3-4 gaplı açar.
    Son 2 saat hacim arttı ama senaryo bence hala aynı. Yarın bir şekilde bahane bulur gaplı açılışa.

Bugün sadece 1.500 puanına iştirak edebildim bu rallinin ama yine de hiç yoktan iyidir. Nasılsa bu volatilite uzun süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Temel senaryom aynı. 2008 gibi aylarca süreceğini düşünüyorum dip oluşturma sürecinin. 10.000-15.000 puanlık ralliler sonrası yeni dipler.

7. Daha çıkış başlamadı uzuncu arkadaşlar... Macd al verene kadar 99 ları tekrar görürüz... Ayrıca macdın bulunduğu değerlere göre en az 4-5 ay yatayda gider geliriz.... Bugün direnç bölgesine atak yaptık... Dow da aynı şekilde dirence dokundu... Anında çıkış moduna geçmeyin bence

8.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Cutter emmi hayli yoruldu

Üst kattaki kafeterya ya cikacak

Az sonra

.
    Pardon yanlış ifade ettim galiba

Alt kattaki yemekhaneye inecek

Az sonra

.

Sayfa 709/1001 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri