Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ooo yavastan pala senide mal almaya ikna ediyor desene
    aslında güzel fırsat vermiş 01 gösterdiğinde ondan önce 00 dan verip 90 dan tekrar alım deneyebilirdin.
    biz aldığımız zaman genelde hic firsat vermez pelloş
    Asıl hedefim tav.. 12,5/ 8,88 gösterirse bütün servetimle girerim hiç ellemem..herkes thyocu ama bu şirketin geleceği çok parlak

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    sende o rakam kac.......86200 altı katlıam olur bende
    86.500 civarı

3.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Olmadı yine. Endeks buradan fazla yukarı gitmez bence artık. Emeklilik Fonları ne kadar alırsa yabancılar o kadar satıyor.

Abd borsalarının uydusu olduk , onların peşinden gidiyoruz artık ....borsa palamızda Trump oldu artık ........ o ne derse ...... gaz verdimi uçuyoruz.......... bakalım dow amca ne yapacak bugün pozitif takılırsa .... 87 bin üzeri tutunuruz diye tahmin ediyorum ............ onümüz deki hafta 87 binden 90 binlere doğru seyahat ........ şeklin de olabilir.Böyle yorum yapıncada bana kızıyorlar logcumusun felan halbuki ne alaka piyasayı kendimce yorumluyorum........ Cortcularda kendi yorumunu yapsın canım kim karışıyor saygı duyuyoruz kaç ölü kaç yaralı çetelesini tutsunlar....

Daha önce yazdım corona iki şekilde geçer ya aşı bulunacak bertaraf edilecek ....... yada doğal bağışıklık hastalığı atlatacaz bağışıklık kazanacağız.... Başka çaresi yok yani adam yok diyor başka çaresi yok.Yaşlılar için evde karantina .........Hepimiz için doğal besinler sarımsak limon bal ve nar ekşisi ve acı cin biberi kürü nü ihmal etmeyelim kardeşlerim.

'' Hayaller dolu dünyada gerçekleri bulmak zordur '' Sokrates
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Saatlik 20 EMA düşerken hep direnç olarak çalışmıştı. Şimdi destek olarak çalışır diye düşünüp girdik ama yabancı satışları da devam ediyor. Altında kapanış olursa düşüş devam eder gibi görünüyor.
    kısa vadeli DAYTRADE bakış açısı ...

5. Makas yorumu olan?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Saat 16.00 desek kabaca

Nerden baksan 2.15 dk var desek

Kapanışa

Çok su kaynatır burası

YTd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Brent düşüyor dostlar bizdeki borsalarda mı düşer .....

Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •