Sayfa 643/1001 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Viop - XIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    rallllyyyy

vallahi secbul bey bu doları 5'ten alır ben size deyim

bu olay çok enteresan yerlere gidiyor. bilgisayar oyununda hile yapardık eskiden. sınırsız para sınırsız erzak bas. sınırsız asker vs.

eğer durum buysa ve rezerv para bensem matbaa bende olduğu sürece yabancı yatırımcı çekmek isteyen bütün geri kalmış ülke varlıklarına konabilirim? gaç dolar la şirketin deyip bi sn canım matbaada basıp getirecem diyebilir adamlar. sonra da faizleri yükseltip dolara ralli yaptırıp sonra da abicim senin çok dolar borcun var yaa diyebilir.

Sinirsiz tahvil alacagim demek iflas ettim demekle esdeger bir arguman. Daha once dunyada ki para bollugunun nelere yol actigini gorduk. Kriz mi var bas parayi. Oh ne ala. Her seyin bir siniri bir limiti olur.

Bu kadar ugrasacklarina Powell i gorevden alip Bernanke amcayi getirsinler yeter. Adi bile yeter amcamin. O derece.

3. Yok seninkisi isim benzerligi

Seni kastetmedim devran dönüşü ring sefer kabilesini kastetmiştim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    matbaa ellerinin altında...isterlerse şu an dünya üzerinde değeri pul olmuş zor durumda olan kıymetli şirketlere çökebilirler...abd doları istediği zaman değerli hale getiriyor istediği zaman değersiz hale getiriyor...bu onların elinde...

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Sinirsiz tahvil alacagim demek iflas ettim demekle esdeger bir arguman. Daha once dunyada ki para bollugunun nelere yol actigini gorduk. Kriz mi var bas parayi. Oh ne ala. Her seyin bir siniri bir limiti olur.

Bu kadar ugrasacklarina Powell i gorevden alip Bernanke amcayi getirsinler yeter. Adi bile yeter amcamin. O derece.

5. Karda olanlar dahada çok kazanırım diyipte satmassa. Yarın neden satmadım diye üzülebilirler. Bol kazançlar herkese.

104.600 long

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    104.600 long
    Bence yine carpılacaksın

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. ALBAYRAK:NİSAN, MAYIS VE HAZİRAN'DA MUHTASAR VE KDV BEYANNAMELERİNE İLİŞKİN ÖDEMELERİ 6'ŞAR AY ÖTELİYORUZ.

dün o kadar saydırdım bugün doğru bir işey açıkladılar...

destek böyle olur..

inşattçcı rahat etsin diye kredi %80 den %90 a çıkarılmaz...

insan yaşam mücadelsinde evine ekmek götürme derdinde...

virüsten kaçma derdinde...

bunlarda ev satılsın...

Sayfa 643/1001 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •