Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by vaque Yazıyı Oku
    Buhar tedavisi ile yenebiliriz o zaman virüsü
    sn Secbul'un paylaştığı video(fön makinası) sigaraya güzel örnek.
    Çocuklarım sigara içmemden çok rahatsız,bu konuyu onlarla paylaştım,tabi ki saçma geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kardeş şunu mu deneye çalışıyorsun, 1 ay sonra aslında bir milyon vaka olacak, ama eksik ölçüleceğini için mesela confirmed case sayısı mesela 300 bin olacak..yoksa resmî vaka sayısı 1 milyon olacak bir ay sonra, ama geçmek rakam 5-10 milyon olacak? Hangisi?

Ayrıca, hep diyorum ki neden Japonya, güneykore örneklerine bakılmıyor..bu ülkeler Çin’den hemen dobra virüs vakalarının görüldüğü ülkeler...ayrıca hem nüfusları fazla, hem de yoğunluk olarak şehirleri çok nüfuslu...yani virüsün yayılması İçin çok uygun bir ortam var.

Bakın aşağıda güzel bşr makale var..Bloomberg.com da, yani güvenilir bir kaynak..kocakarı hurafeleri yerine bu tür yazıları okuyarak bilgilenmek lazım...ama %90 ın okuyacağını bile düşünmüyorum.

https://www.bloomberg.com/news/artic...an-where-is-it
    Senin almanya, güney kore nin disiplin, organizasyon, teknoloji, toplum bilinci seviyesine ulaşman için 150 yıl geçmesi gerekir.. Zırcahillik başka bi şey değil bu.. Onlar nasıl vakaları kesmiş biraz araştır..

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    normal bir insana göre elini ağzına getirme dudak temasi yani parmağın belki normal insana göre 500 kat fazla.
    sigrayı çekip sonra dudağında kalıyor.

bırakamıyorsak azalmamız şart.

zaten dün konusu geçmişti virüs 4 saat havada asılı kalabiliyor diye.

ama nedense rüzgardan etkilenmiyormuş öyle askıda kalıyormuş.

pencereden falan girer bu diye şaapmıştım ama girmiyormuş.
    Madem sert konuşuyoruz...sert devam edelim...sigara tiryakilerinin sigara kaynaklı kanserden ölme ihtimalleri virüs kaynaklı ölüme göre 100 kat fazladır belki de..canınızın kıymetini biliyorsanız, sigarayı biran önce bırakın.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Senin almanya, güney kore nin disiplin, organizasyon, teknoloji, toplum bilinci seviyesine ulaşman için 150 yıl geçmesi gerekir.. Zırcahillik başka bi şey değil bu.. Onlar nasıl vakaları kesmiş biraz araştır..
    bizdeki cahillik kalıcı.

zamanla ilgisi yok.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Güzelmiş, dövizde sona yaklaşıyoruz. Keşke halkımız akıllıca davranıp döviz ve altınlarını bozmaya başlasa
    Zamanlama her şeydir.
    Neyse ki kredi ile borsada işlem yapmıyorum,bankalara göz ve göt fotoğrafımı göndermiyorum.(bear fıkrası)

6. Bu hafta salı gününden beri ne piyasa ne de haber seyrediyorum. 4/48 hissede takılı kaldım pozisyon artırmadim. Anladığım. Kadarı ile hasar tespiti yapmadan yola devam etmek büyük ihtimalle yıkıma yol açar o yüzden acele etmeye gerek yok. Petrol fiyat ları dibi bulsun hele. Bu haftada dizi izlemeye devam. Yeni favorim "BABIL"

Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    yüzde 3 den fazla -3000 civarı 985xx gibi ....
    cuma günü kapalı olan tadawul sadece % 1.53 düştü,dow % 10 düşerken,petrolden anası aglayan tadawul bile saglam durdu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,630
     Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Aynen öyle.TECRÜBE HERŞEYDİR.Yenilen kazıkların bileşkesi demişye biri tecrübe için.Hep kazık yedirdiler maalesef.Tektu 2 sene bekledim bir miktar vardı adamlar 1.07 in üstünü 2 yıl göstermedi hop 1.92 i, takip ettiklerimden ersu 1 lerde yıllarca süründürdüler 4.48 igösterdiler.Kozaa 5 lere kadar indirdiler 13 lere kadar çıkardılar.Adamlar robotlarla işlem yapıyor.Kademeleri emirlerini lotlarını sayıyor.Bizde yat kat araba hayallerimizle onları zengin ediyoruz.ARADA TECRÜBELERİNİZİ DE BOL BOL PAYLAŞIRSANIZ HEPİMİZ İÇİN ÇOK DAHA İYİ OLUR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    HAYALLER PARİS GERÇEKLER ŞIRNAK...
    ..
    https://www.ig.com/en/indices/market...nd-wall-street -%3 de.Bakalım bizi yarında neler bekliyor??????????
    BATTIM ben BATTIM. 2018 de. Tecrübe istiyorsanız batmaya bile tecrübemiz var .

100 kişiden 5-10 kişi. MUHTAR a inanabilirsiniz mesela.

okuduklarınıza inanacaklarınız aşağıdaki kadardır.

Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 439/1001 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •