Sayfa 7/1001 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Allah'ıma şükür ,şimdiye kadar ne bı çekim döndü ne bir borcumdan yüzüp kızardı ama zaten ucu ucuna dönüyorduk ,bilmiyorum ne olacağız Allah'ım büyük ..
    2 ayla biter insallah bu tantana daha uzamadan.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir astrolog ablamız böyle demiş.

2. Dow her gun %10 düşse 10 günde 6500 e geliyor hadi bakalım

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Son karar AVM işleticisi ve sahiplerini koruyan cinsden, orada dükkanı olanlara yönelik bir şeyler olmalıydı.

Bence hukuki danışmanlık almak lazım. Mücbir sebeb var gibi.
    Benim hiç bilmediğim bir konu.
    Ali dayının kahvesini kapatıp,zenginin AVM sini açık tut ki ,kiralar gelsin.

4.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    Arakadaşlar müjdeli bir haberim var...

Hergün böyle 2.000 puan düşerse dow 10 güne kalmaz bütün dertlerimizden kurtuluyoruz...
    Mantıken akıl almaz seviyelere kadar düşmesi lazım. Başka türlü para kazanamazlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Gece dow vadeliler arti yapar bizimki yarin arti baslar. Birgun arti birgun eksi sektirmiyor dow bu aralar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu dönemde ticaretle uğraşanların Allah yardımcısı olsun...zor bir durum ve hiç hesapta olmayan öngörülemeyecek bir durum...ancak çok güçlü ekonomiye sahip ülkeler bu işten çok fazla yara almadan çıkabilir...çok daha verimli etkili bir paket açıklanmalıydı...kolonya maske falan değişik oldu yani...

inşallah en kısa zamanda düzelir işleriniz...

Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Balıkesir de 10burda avm de giyim mazagazam var, kiram 14940 lira,bu ay ödemem gereken ürün çekim 22500lira ,mağazam da 3gundur siftah yok ,bas bas bagiriyorlar AVM ye gitmeyin diye ,ama AVM Ler açık ve sozlesmlerimiz gereği sabah 10-gece 22dukkani 3personelimle bekliyoruz,tüm gün Galaxy liderinizin agizindan bizimle ilgili acaba ne gelir diye bekledim ama çıkan tek şey dedeme ve nineme bedava kolonya ve maske oldu,,,forumu okuyan reis sevdalısı varsa beynini çalıştırıp benim ne yapacagim konusunda fikir versin ..

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku

Hergün böyle 2.000 puan düşerse dow 10 güne kalmaz bütün dertlerimizden kurtuluyoruz...
    bütün derken.. ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku

Bir de şu var, bugun 2000 point verirse yüzde 10 oluyor. Sonra bi 2000 daha düşerse yüzde 11 kusur. Sonraki gun yuzde 12 bucuk .
    Vay be matematiğe bak.

Sayfa 7/1001 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •