Sayfa 371/1001 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ivmeye bak koptu gidiyor resmen.

şöfer kamyondan atlamış bizde.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...02#post4259702

.......
    Bence datalar doğru ama yorumlanması hatalı. Bizde vaka yok denildiğinde bile herkes vaka olduğunu konuşuyordu. Testlerin yoğun olarak yapılması ile bu sayıları almaya başladık. Yani bizde 7.gün diye bildiğimiz şey gerçekte 15.gün olabilir. Yani bir hafta önce bu kişilere test yapılmış olsa vaka sayıları daha geniş bir aralığa yayılacak ve parabolun eğimi daha düşük olacaktı. Yapılan test sayısı vs.vaka sayısı olarak ülke karşılaştırması daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Örnek italyada 5000. test yapıldığında vaka sayısı 250 iken türkiyede 5000.testte vaka sayısı çok daha fazlaysa koptuk gidiyoruz denilebilir. Tabi burada uzayın manipule edilmediğini yani sağlıklı kişilere test yapılmadığını varsayiyoruz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    bu işin bas sorumlusu who....dur kesınlıkle gereklı onlemlerı zamanında almadı 2 ay sonra gelıp pandemı dıyor......trum p gevsek gevsek.....abartıyorlar dıyordu.....sımdı trumpun yuz ıfadesıne bakın...2 kere ası buldu 1 kere ılac buldu fayda etmedı.....ınsanlar trumptan bunun hesabını sorar ....yakınları ölenler cogalınca dunyanın en buyuk krızı abdde baslayacak.....bana aıds gecmez....ne yolla bulasacagı bellı ....ama burada belırsızlık var.......sokaklara bakın ıstanbul gıbı yer yuzde 20 dolasım var......korku ....anahtar kelıme bu
    Evet korku... anahtar kelime bu..
    Bir solunum yolu virüsü ne yolla bulaşır nasıl bulaşır..
    Mesela bugün çıkıp parkta yürüyüş yapsam bulaşır mı..?
    Virüsler havada öyle geziniyormu..
    Nereden geldi bu virüsler..

AIDS nasıl bulaşır..?

3. Simdi konusacaklar benim sabah degindigim konuyu.

4. Nasıl paçal yaparsam nasıl batarimin hesabını mi yapiyonuz

Hiç gerek yok

Ben size parayı katlayarak batirmanin sırrını verebilirim

Şöyle ki ,

hem batiyorsun hem de parayı katlayip ona buna hava atıyorsun ben parayı katladim defalarca diye

Dün İzmir Adnan Menderese 15 bin aşı geldi ve ithalat işlemleri hemen tamamlandı.
    Havalimanında kuş uçmuyor dense yeridir
    Çelebi, TGS personelin çoğunu işten çıkarmış
    İris gibi uçakta vergisiz satış yapan firmalar kapanmış
    ATÜ duty free sinek avlıyor
    TAVHL personel kıyımına gitmiş
    Pegasus ve THY uçakları hep yerde bekliyor
    Kısacası hava ulaştırma bitik durumda
    Hükümetin açıkladığı istikrar paketinin hiç faydası yok
    Aliağa ve İzmir limanlarıda aynı şekilde maalesef
    İhracat konteynerler geri deport geliyor
    En son VESTL in 40 konteyneri Fransa kabul etmediği için geri geldi
    Gümrüklerde genel durum bu şekilde

6. whonun basındakı pokemonlar once maske takın dıyo sonra kıvırıo ç......bızım ınsanlarada marketlerde eldıven takıo zaten varsa sabahtan aksama kadar 1000kısıye deger o eldıven......kredı kartını al ver ....hop sende .....2.3 gun kalıyormus eldıvende bızım ınsanlar bı eldıvenı 1 gınde kullanır 2 gunde .....eldıvende vırus zaten 2.3 gun duruyormus....zaten havada asılı kalıyorsa ıstedıgını yap....nefes alacan.....ha bu 100 kısıde ortalama 8 kısı olduruyor.....cınde nasıl olmussa 4 kısıyı oldurmus.......burda yanlıs verı ver ortalama 6.8 arası olmalı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. Çok müthiş bir bilgi kirliliği var..
    Millet sanıyor ki sokağa çıksam virüs kaparım..
    Markette beyaz yaka bi adam gördüm cüzdanından kredi kartı çıkarırken eldivenli elleri titriyordu korkudan..

Kendi kendine bulaştırmakdan korkuyor herhalde..
    Milleti iyice paranoya yaptılar..

Bir solunum yolu virüsünün nasıl bulaşacağı bellidir..
    Öksüren tıksıran da uzak durun evet hele ateşi varsa KAÇIN..
    Tamam
    Ama yok dışarı çıkmayın yok balkona çıkmayın yok 3. kattaki evime virüs uçarak gelir mi..

Saçmalamanın da bir manası yok..

Otobüs garlarındaki asker uğurlama zırvalıklarını, marketlerdeki gıdaların durumunu, insan davranışlarını falan görünce ve bu saçmalıklara en ufak bir ceza-yaptırım uygulanmayınca, yok diyorum, adam olmaz bu ülke. Cehalet ve aymazlık diz boyu.

Sayfa 371/1001 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •