Sayfa 21/26 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Corona Günleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Dün dışarı çıktım da bu gün evdeyim patron.

Kuşlara yem koydum balkona, yiyorlar.

Bir saate kalmaz yıkarım balkonu.

grafik düşüşe mi geçti?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Korona bahane.
    Bütün pislikleri, faşist mafyayı dışarı çıkarmak şahane.
    Sinir ve stres katsayım tavana vurdu.
    Hem stresimin artması, hem de tenhalaşmıştır umudu ile birazdan markete gidecek olmam, bugün Koronaya yakalanma ihtimalimi artırdı.
    Nasip artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Bu gün dışarı çıkacağım patron izin verirsen.

Maske için şifre gelmiş, eczaneye gidip onları alacağım. Evde biraz maske var ama, karşı komşunun maske sıkıntısı varmış, beş tanenin üçünü ona vereceğim.

Bir de hanım dedi ki, şu şu ilaçları da al. Bi de kasaba uğra, kıyma mıyma al, içli köfte yap dedi.

Bi de dedi ki, çabuk gel, daha balkonu yıkayacaksın.

Allaam, allaam, şu corana günleri bi bitsin, arka balkona da cam balkon yaptıracaam.

5. Bana da mesaj geldi, ne mutlu oldum anlatamam. Bugüne kadar devletten bir toplu iğne almamıştım, sanırım böyle de gidecek, ihtiyaç sahipleri alsın, evde maske yaptık kendi kendimize.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Bana da mesaj geldi, ne mutlu oldum anlatamam. Bugüne kadar devletten bir toplu iğne almamıştım, sanırım böyle de gidecek, ihtiyaç sahipleri alsın, evde maske yaptık kendi kendimize.
    5 eczane dolaştım patron, valla maske falan gelmedi bize dediler. Hepsinin önü de makarna rafı gibi kalabalıktı.

Boş verin maskeyi falan, mesajın mutluluğuyla idare edelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Eğitim hayatım bittikten sonra Devletten bir kör kuruşluk menfaatim olmadı. ( Eğitimimi ilk okuldan liseye kadar devlet karşıladı sağ olsun var olsun. Üniversitedeki kredilerimi de tek seferde ödedim)

İş hayatım boyunca en üst kademeden gelir vergisi ve sosyal güvenlik primi ödedim. Sadece bir kez MTV (otomatik ödeme aksaklığı yüzünden) üç gün geciktirdim, faiziyle birlikte ödedim, onun haricinde vergimi, elektrik paramı, su paramı hiç geciktirmedim. Arabalarımın Fenni muayenelerini her sene en az 15 gün öncesinden yaptırdım. Dört bine yakın fidan diktim ülkenin muhtelif yerlerine. Çocuklarım okurken okullarına bilgisayar aldım, televizyon aldım, bahçelerine bank yaptırdım.

Şu son kampanya hariç, devletin düzenlediği her kampanyaya karınca kararınca destek verdim.

İlk kez devlet bana ücretsiz olarak 5 tane maske verecek diye sevinçle eczaneye gittim.

Elim boş döndüm. Üstüne üstlük arabanın sağ ön lastiği inik şekilde evin otoparkında. Yarın gezici lastik servisi çağıracağım.

8. Lastiği kendin değiştirsene.

Akşam boğazım ağrımaya başladı, bakalım ne olacak bir antiseptik alayım geçer belki
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Sayfa 21/26 İlkİlk ... 111920212223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •