Sayfa 1/26 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 207 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Corona Günleri

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Corona Günleri

Coronavirüsün her yere yayıldığı bugünlerde ne yapıyorsunuz?

Ben zaten evden çalışıyordum eşim emekli, oğlan üniversitedeydi tatil oldu eve kapandık. 2-3 günde bir alışverişe çıkıyoruz. Ne maskemiz var ne eldivenimiz çünkü piyasada bulamadık. 1 hafta yetecek kadar gıda stoğu var sonrası allah kerim.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Pazartesiye kadar gece gündüz çalışmaya devam , hafta sonu yapılacak işi sorunsuz geçersek pazartesiden itibaren 1 hafta ofis tatil . :Yahoo: 1 hafta hiç çıkmamayı sadece ufak tefek ihtiyaçlar icin çıkmayı düşünüyorum

Eve cok aşırı bir alışveriş yapmadım , sadece eve ve işe sağlık malzemesi olarak maske , anti bakteriyel sıvı sabun , beta glukan içeren vitamin , bogaz pastili, cep dezenfektani aldım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

şimdilik tek yaptığım evden çıkmamak.

( yalnız yaşayan biri olarak )
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Mecburen işe gidiyorum. Yıkamaktan ellerim eskidi. Iş olmasa tarlaya giderdim. Hayatta insan içine girmem.

5. biraz twitter biraz neftlix, biraz hissenet, yemek, tuvalet,uyku. 15 gün tatil nasıl bitecek

6. Evde kalacağız, şikayet etmeyeceğiz...
    Ailemde ve yakınımda bulunan yaşlılar şu anda sıkıntılı durumda...
    Aman canım, bu da bişe mi?, kazadan daha çok insan ölüyor diyen cahil zihniyete inat çıkmamak kazım evden...
    Tek yol bireysel izolasyon, kendimize, etrafımıza, toplumumuza saygı için evde kalmalıyız...

7. Aramızda doktor olanlar vardır,tabi ki onlar daha doğrusunu bilir,ancak bu hastalığın en büyük ve zarar veren etkilerinden biri olan yüksek ateş için kullanma amaçlı parol bir,iki kutu alınıp ecza dolabına konulur diye düşünüyorum.Kaynak:Fransız sağlık bakanı

Benimde evde 1 haftalık erzak stoğum var,sabah erken,evin ihtiyaçları için bir kez dışarı çıkıyorum,maske sıkıntı ama bim vs,eldiven bol,umarım ülkemiz bu sıkıntıyı çok çabuk atlatır..

Gözlemlerim ise;yaşlı nüfusu ikna etmek imkansız,15 günlük kısmi sokağa çıkma yasağının çok faydalı olacağını düşünüyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    finike
    Gönderi
    1,376
    aslında daha radıkal karar alınmalıydı.diye değerlendiriyorum..italya hiç kimsenin istemediği bir durum.her aile kend,lerini izole edebilmeli..evde oturmak çok sıkıcı..

Sayfa 1/26 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •