Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 211 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolardan Çıkınca Ne Yapmalı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by fonadam Yazıyı Oku
    GLDTR nedir?

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Finansbankın altına dayalı hisse senedi çıkardığı bir fon diye anlattı aracı kurum yetkilisi...

Bugün de abarttı altın.

Arkasından bakmak da zor oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Arkadaşlar da sizler de yazın düşüncelerinizi...,

Burası bana ait blog değil.

Sizlerden de ben yararlanayım.

3. onu bunu bilmem gidip 15 gun telefonumu kapatip ailemle tatil yapacagim.antep adana urfa heryeri gezecegim.yemisim dolardan kar etmeyi
    son 1 ayda % 10 kazandik da ne oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    onu bunu bilmem gidip 15 gun telefonumu kapatip ailemle tatil yapacagim.antep adana urfa heryeri gezecegim.yemisim dolardan kar etmeyi
    son 1 ayda % 10 kazandik da ne oldu
    Şöyle biraz daha beklesen derim...

Gençsiniz. Zaman çok.

kalıcı olmayacak tüketimlerle yükselen hisselere çok itibar etmemek gerekir. yani yiyecek maddelerini depoladık, depoluyoruz, yani tüketimi öne çektik. şimdi kar edenler sonra oturacak. yükselen ilaç firmaları corona ilacı mı bulmuş!
    2019 ortalaması 105 bin civarı gibi, son yükselişi fazla dikkate almamak lazım, dünya borsalarındaki gazın bize yansıması idi. karlılığın geçen seneden daha kötü olacağını düşünürsek 105 bine % 10 kala yani 95 bin den sonra atlayacak bulmak şu ortamda zor. endeks şuan 88 bin. kabaca bir % 10 var.
    hani suriye, göçmen , adalet şu bu bir sürü geçen seneden kalan sorunları bir kenara koyuyorum. farklı olarak bu sene turist olmayacak, yani en önemli dolar gelirimiz olmayacak. kısaca borsanın başını alıp gideceğini beklememek lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Güneydoğu deyince , tamam son yirmi yılda çok gelişti şehirler, lokantalar ve oteller ama gene de aklıma, hak etmese de Hindistan geliyor.

Tümüyle hissiyat.

Bu ifademle oralı arkadaşları ve vatandaşları üzmek değil amacım.

Hani gitmediğim yerler de değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    kalıcı olmayacak tüketimlerle yükselen hisselere çok itibar etmemek gerekir. yani yiyecek maddelerini depoladık, depoluyoruz, yani tüketimi öne çektik. şimdi kar edenler sonra oturacak. yükselen ilaç firmaları corona ilacı mı bulmuş!
    2019 ortalaması 105 bin civarı gibi, son yükselişi fazla dikkate almamak lazım, dünya borsalarındaki gazın bize yansıması idi. karlılığın geçen seneden daha kötü olacağını düşünürsek 105 bine % 10 kala yani 95 bin den sonra atlayacak bulmak şu ortamda zor. endeks şuan 88 bin. kabaca bir % 10 var.
    hani suriye, göçmen , adalet şu bu bir sürü geçen seneden kalan sorunları bir kenara koyuyorum. farklı olarak bu sene turist olmayacak, yani en önemli dolar gelirimiz olmayacak. kısaca borsanın başını alıp gideceğini beklememek lazım.
    Bu başlığın amacı da kısa ve orta vadeli diye bakmak lazım.

Bu ülkede uzun vade zaten tümüyle muhasebesel bir kavram...

Migros, BİM gibi hisselerle, ilaç şirketleriyle ilgili dediklerine katılırım ama dedim ya mesele altının duraklayacağı, mevduatın da neredeyse bir cazibesinin kalmadığı dönemde alternatif bulmak.

Ben SN EregliTüpras gibi bakmıyorum zaten BİST'e...

8. Corona açısından şu anda başta İtalya olmak üzere Avrupayı izliyorum.
    Plato çizmeye başladığından yaklaşık olarak biz ve Amerika 2 hafta arkadan takip ettiğimizi dikkate alarak platoları tahmin edebiliriz.
    Borsaya elki uzun vadeli ( 1 yıl ) kağıt almak için o aralar uygun olabilir.
    BİST açısından yükselişin düşüş gibi hızlı olabileceğini düşünmüyordum düne kadar. Krizin Ekonomik etkileri salgından sonra ortaya çıkacağı düşüncesiyle.
    Ancak dün FED başta olmak üzere merkez bankaların açtığı para muslıklarının borsaya akma ihtimali ile fikrim biraz değişti.
    Önümüzdeki 23 hafta içinde BES fonlarım ile hisse ye girmeyi planlıyorum.
    Hisse bazlı takip ve araştırmalarıma da devam ediyorum

Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •