Sayfa 23/27 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 211 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Dolardan Çıkınca Ne Yapmalı?

nisandada köprü yol tünel ödemeleri var para ihtiyacı olanamı gidecek yoksa anamızı sey eden cengıze mi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Birileri 6. Filoya secde ederken , şu dünyadan bir Mahir gelip geçti , başın sağolsun abi .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    https://www.facebook.com/ulfet.cinbi...7402786968835/

O kadar çok asılsız video yaratılıyor ki...Acaba bizim polisler mi diye sormadan edemiyor insan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Birileri 6. Filoya secde ederken , şu dünyadan bir Mahir gelip geçti , başın sağolsun abi .
    Sınıf (dönem) arkadaşımızdı...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sınıf (dönem) arkadaşımızdı...
    Bu ülke ne Mahir gibi gidenlerin ne Bora gibi kalanların değerini bilemedi abi .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Mahir Çayan 1946 doğumluydu.

1972 yılında çatışmada öldü.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan'ın "biz bize yeteriz" kampanyasının adına bakınca insanın aklına o bildik deyiş geliyor: "Bize düşman gerekmez.Biz bize yeteriz."

Zaten kampanyanın Erdoğan imzalı olması (7 maaş imzalı) bile yeterli bu kampanyada da kutuplaşmamıza.

Kaldı ki en azından bir kesim daha önce büyük tezahüratla oluşturulup toplanan paraların nereye gittiği sorusuna yanıt verilmeyen deprem ve 15 Temmuz kampanyalarını da unutmadı.

Erdoğan'ın dün gece başlattığı kampanyanın başarısı, son yirmi yılda palazlandırdığı kefene giyip arkasından her yere hatta ölüme bile gitmeye hazır olduğunu her fırsatta ifade eden önemli bir kesimin, göstereceği ilgi ve fedakarlığa bağlı.

Bir nevi test olacak. Ya da fiyasko.

Erdoğan'ın adıyla müsemma bu kampanyanın fiyasko haline dönüşmemesi için müteahhit mütegallibesine, kendi rızaları ile bağış yapmamaları halinde yeterli baskı yapılacaktır. Bundan eminim.

Güne gelince: fazla tepki beklemeyenler çoğunlukta. Olumlu ya da olumsuz.

Bugün corona bilim kurulundaki bir doktorun ifade ettiği gibi bu salgın öncesi hayata dönmemiz bir yılı bulacakmış.

Bir yıl bu ülkede uzun bir müddet.

Malum muhasebe mevzuatında ise 1 yılı aşan süre "uzun vade" sayılır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Barcelona kulübü A takımı futbolcularının maaşlarında % 70 oranında kesintiye gidileceğini açıklamış...

Yıldız futbolcu Messi bu karara çok kızmış...

Haber şöyle:

"Bonuslarla birlikte yıllık 84 milyon dolar maaş alan takım kaptanı Lionel Messi sosyal medya hesabından kararı eleştirerek “Kulübün içinden, bizi büyüteç altına sokmaya çalışanların olduğunu görmek bizi asla şaşırtmadı†diye yazdı...

84 milyonun % 70 i kesilse geriye 25 milyon dolar gibi bir maaş kalır.

Messinin ömrünce Barcelonadan aldığı maaşlarla edindiği serveti ne kadar acaba?

Bırakın servetini yılda 25 milyon dolar nasıl bir gelirdir ki, kulübü batıracak bir olağanüstü durumda dahi futbolcu fedakarlığı düşünmez ve itiraz eder.

Bu yaşa geldim, bunca ihanet gördüm, şu insan denen yaratığı anlamakta hala zorluk çekiyorum...

Corona boşuna çıkmıyor.

Sayfa 23/27 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •