Sayfa 10/27 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 211 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolardan Çıkınca Ne Yapmalı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yine İngiltere'den bir haber.

Cüneyt Başaran'ın biraz önce CNN den bildirdiğine göre her eve Corona test kiti verilecekmiş.

Ciddiyet, ciddiye almak sadece lafla olmaz.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İngiltere'de sağlık sistemine yardım ve çalışmak için 500.000 kişi gönüllü olarak başvurmuş.

Büyük devlet ancak ahlaklı, kaliteli, fedakar, vatansever, ahlaklı bir hakla mümkün.

İngiltere halkı bunu ikinci dünya savaşında da gösterdi.

Bizde kuyruklarda kavga eden, birbirini boğazlayan insanları görünce imreniyorum bu haberleri yaratan insanlara.

Kraliçe II. Elizabeth, 2. Dünya savaşı sırasında İngiltere'ye şoför ve teknisyen olarak hizmet etmiştir...

Dünya imparatorluğunun prensesi ve geleceğin kraliçesi lastik değiştirirse, halkı da tabiki öyle olur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bora beyin buraya firar etmesi, kötü oldu.

Geydirilicek bir laf var mı deye, bir o başlık bir bu başlık zor oluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Türkiye Cumhuriyeti, salgın ile mücadele ederken üretim ve yatırımları da yapabilecek güçtedir. Kanal İstanbul Projesi ile ilgili çalışmalar da elbette devam etmekte olup, bugün proje ihalesi yapılan iki tarihi köprünün taşınması veya yerin)e korunması işi de önceden belirlenmiş bir sürecin bir parçasıdır. Ülkemizin salgınla mücadele ettiği bu dönemde yatırım ve üretimin durdurulmasının istenmesi, yapılan bir proje ihalesi üzerinden siyasi fırsatçılık yapmak, milletimize koronavirüsten daha çok zarar vermektedir."

15 milyar dolarlık bir corona paketi açmış bir devletin yetkilisi bunu söylüyor...

Hala inadım inat.

Ne sözler verildiyse, ne garantiler verildiyse bu konuda, geri dönülemiyor anlaşılan.

Yoksa, öyle devam eden süreç falan meselesi değil iptal edersin ihaleyi kaldırırsın projeyi lafa olur biter.

Bu devletin böyle niza kavga çıkaracağı belli olan , hasta halkın enerjisini alıp götürecek konulara ihtiyacının olmadığı dönemdeyiz.

Eğer bu anlamsız ve ikilik yaratan Kanal projesine verecek paranız varsa götürün bunu , milletten birlik beraberlik beklediğiniz coronayla mücadele konusuna verin.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Kraliçe II. Elizabeth, 2. Dünya savaşı sırasında İngiltere'ye şoför ve teknisyen olarak hizmet etmiştir...

Dünya imparatorluğunun prensesi ve geleceğin kraliçesi lastik değiştirirse, halkı da tabiki öyle olur.
    O kadar naif ve safsiniz ve bati kulturune o kadar hayransinizki bu foto ve haberlerin propaganda oldugunu idrak edemiyorsunuz

Heee... Biz salagız, mesele savaşta halkının yanında olduğunu göstermek, moral vermek.

Iyi günümdeyim, küfretmeden bırakıyorum, şimdi defol!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Heee... Biz salagız, mesele savaşta halkının yanında olduğunu göstermek, moral vermek.

Iyi günümdeyim, küfretmeden bırakıyorum, şimdi defol!
    Uluorta itiraf etmene gerek yok

Kendine haksizlik ediyorsun.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yine İngiltere'den bir haber.

Cüneyt Başaran'ın biraz önce CNN den bildirdiğine göre her eve Corona test kiti verilecekmiş.

Ciddiyet, ciddiye almak sadece lafla olmaz.
    Bizimkiler de milyonlarca test kiti var diyorlar ama yurtdışı bağlantın yoksa belirti göstersen dahi yapmıyorlarmış.

Bakan , tüm ülkeye yayıldı diyor hala yurtdışı bağlantısı istiyorlar.

Sayfa 10/27 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •