Sayfa 28/29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon
Arama sonucu : 229 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Sistematik yaklaşım//eğitim çalışmaları

1.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, fiyatı kapanışa göre alırsınız. Herkes kendi kaydını tutarsa sevinirim....değişikleri zamanında bildirirseniz takip açısından kolaylık olur. Ben de kontrol edeceğim tabi...

Portföyde aynı anda max 4 senet olacak, bunu ister bir seferde alın isterseniz stratejinize göre parça parça ancak belirlenen 400.000 tl. başlangıç miktarını aşmayacak şekilde....süreç içinde para kazandıkça/kaybettikçe paranız oranında alım satım yapacaksınız söylemeye gerek yok herhalde...

Sn.baymetin, portföylerin kaydının tutulmasında bana yardımcı olursanız veya gönüllü bir arkadaş iyi olur..
    Üstadım benden bi fayda olmaz gibi.Nedenide ders çalışıyorum.Matriks e abone olmayı düşünüyorum.Bilgi için çalmadık kapı bırakmıyabilirim,belli olmaz.Size kolay gelsin.Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Daha önce söylediğim gibi buraya tablo, resim vs. yukleyemedigim için buradan yazabilirim.

13.65 kapanış fiyatından 14652 tane hektas alirdim ve 200000 TL tutar.
    55.15 kapanış fiyatından 1450 tane TTRAK alırdım 79967 lira tutar, geri kalan 120000 lira civarı şuan boşta.

Tabloya eklerseniz memnun olurum.
    Bugünde 13.15 kapanış fiyatından 120 binlik 9125 tane hektas daha aldım.
    Toplam 23777 tane bektaş 320000 TL ye
    1450 tane TTRAK 79667 TL ye

Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bugünde 13.15 kapanış fiyatından 120 binlik 9125 tane hektas daha aldım.
    Toplam 23777 tane bektaş 320000 TL ye
    1450 tane TTRAK 79667 TL ye
    Zaten sadece ikimiz var pek yarışma sayılmaz ama bir süre daha devam edelim.

Burada amaç süreç içinde anlatmaya çalıştığımız hususlardan hareketle bazı konuları pratik yaparak tekrar etmek.

Nedense insanlar isterlerse alış sebeplerini açıklayarak sanal bir portföy yapmaktan uzak duruyorlar. Bakalım katılım artacak mı?

Son kez tekrarlayayım burada benim oluşturduğum portföy, gerçek portföyüm olmayıp herhangi bir tavsiye/yönlendirme maksatlı değildir.

Bugünkü listem TWİTTER adresimde...

5.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Bugünkü listem TWİTTER adresimde...
    Adres ????

Daha önce belirtmiştim ancak haklısınız .....@murat77632757

7.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    Zaten sadece ikimiz var pek yarışma sayılmaz ama bir süre daha devam edelim.

Burada amaç süreç içinde anlatmaya çalıştığımız hususlardan hareketle bazı konuları pratik yaparak tekrar etmek.

Nedense insanlar isterlerse alış sebeplerini açıklayarak sanal bir portföy yapmaktan uzak duruyorlar. Bakalım katılım artacak mı?

Son kez tekrarlayayım burada benim oluşturduğum portföy, gerçek portföyüm olmayıp herhangi bir tavsiye/yönlendirme maksatlı değildir.
    O zaman bitirelim, ilgi yok

8. Hiç fena değilmiş

Amateur Portföy2.jpg
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Sayfa 28/29 İlkİlk ... 1826272829 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •