Sayfa 27/29 İlkİlk ... 172526272829 SonSon
Arama sonucu : 229 madde; 209 - 216 arası.

Konu: Sistematik yaklaşım//eğitim çalışmaları

1. Herhangi bir sınırlama var mı?
    BIST 100, bist50 yada 30 gibi

2. 2 hissem belli 3 yada 4 tane ile katilmayi düşünüyorum.
    Yalnız bilgisayar sıkıntılı ve bu süreçte tamir ettiremedigim için telefonla yazabiliyorum yani dediğiniz sablonda yapamam.

Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    herhangi bir sınırlama var mı?
    Bıst 100, bist50 yada 30 gibi
    hiçbir sınırlama yok...yalnızca her alım veya satım yaptığınızda(yani değişikliklerde) tablodaki tarzda kapanış fiyatı baz alarak ve hisse miktarı belirterek bildirmenizde fayda var. Tşk.

4. Merhaba,

Sayfaya Excel yapıştırmanın bir yolu var mı?
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. Amateur Portföy.jpg

Başlangıç benden olsun.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Amateur Portföy.jpg

Başlangıç benden olsun.
    Hayırlı olsun, fiyatı kapanışa göre alırsınız. Herkes kendi kaydını tutarsa sevinirim....değişikleri zamanında bildirirseniz takip açısından kolaylık olur. Ben de kontrol edeceğim tabi...

Portföyde aynı anda max 4 senet olacak, bunu ister bir seferde alın isterseniz stratejinize göre parça parça ancak belirlenen 400.000 tl. başlangıç miktarını aşmayacak şekilde....süreç içinde para kazandıkça/kaybettikçe paranız oranında alım satım yapacaksınız söylemeye gerek yok herhalde...

Sn.baymetin, portföylerin kaydının tutulmasında bana yardımcı olursanız veya gönüllü bir arkadaş iyi olur..

Evet arkadaşlar, portföy yarışmasında oluşturulacak sanal portföylerdeki senetler için bugün kapanış fiyatlarını baz alarak ilk alımlarınızı yapabilirsiniz.

Ben alımları başlatayım...Yükleme sorunundan dolayı twitter adresimden yayınlayacağım...siz yapabilirseniz buradan yapın takibi açısından. Tşk.

8. Daha önce söylediğim gibi buraya tablo, resim vs. yukleyemedigim için buradan yazabilirim.

13.65 kapanış fiyatından 14652 tane hektas alirdim ve 200000 TL tutar.
    55.15 kapanış fiyatından 1450 tane TTRAK alırdım 79967 lira tutar, geri kalan 120000 lira civarı şuan boşta.

Tabloya eklerseniz memnun olurum.

Sayfa 27/29 İlkİlk ... 172526272829 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •