Sayfa 145/1003 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Viop - XV

Sabiha ucuslara kapatilmis. Yurticinde sadece thy ucacakmis. Bu pegasusu olumsuz etkilemesi lazim.

Cuma gunu tavan 34.73 iken vadelide 34.70 kapatmisti yani alim izin veriyordu. Eger pzt sert duserse bunun tahta yapici harbi cakaldir

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı
    İlaç geliştirilmiş

https://tr.sputniknews.com/rusya/202...-gelistirildi/
    https://www.donanimhaber.com/cin-de-..._source=Bundle
    mutasyona ugrayan bi virüse nasıl olur bilmyorum etki edermi acaba bilmedigimden soruyorum,zaten aşı üretmeyen devlette kalmadı gibi
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    bu dusunceler , sorunu somutlastirmaktan ziyade, sorunun nedenini "hard kapitalizm" e havale edip cozumu "seytan abd", "seytan rockefeller" lara havale ederek insanlari miskinlestirir.

bu da bence bir tur din. abd dini, rockefeller dini, rotschild dini gibi. nefret ettiklerini soyleselerde adamlarda olmayan bir guc bahşediyor bu dusunceler. abdyi yuceltiyor, rotschildi rockefelleri yuceltiyor. onlari yenilmez kiliyor.

ingiltere yan cizmis de, italya ne yapmis garibim italya.. niye italya secilmis.

ortada tartisilmayacak sey insanlarin normal zamanlara gore daha fazla öldügü, ozellikle yaslilarin öldügü. ve bir tur hastaligin ortada oldugu gercegi.

ayrica korfez savasinda cogu insan neyin ne oldugunu biliyordu. abdnin petrol icin orada oldugunu vs.. yani durumlar cok benzer degil.
    valla benimde anlayamadığım konu bunlar.

illa altında bir yalan veya yeni birşey deneniyor veya bunun gibi basite alıp algıyaratmaya çalışma . bu insanları bunlara iten mantık ne bir türlü anlayamadığım olay.

farz edelim yalan.

değişen ne olacak ?

para mı ? zaten adam virüs olmasada para basma yetkisi var

yaşlılardan kurtulmak mı ?

55 yaşındaki insan 5 sene sonra yine yaşlı olacak .

şimdide aşıyı bulduk. hadi bulundu aşı ama ciddi bir aşı öyle vurunca virüs falan kalmıyor hemen iyileşiyor.

ozaman bunca fantazime girecek ne var dı ?

virüsü saymıyoruz yok hükmündedir olayı nedir cidden merak ediyorum.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    https://www.donanimhaber.com/cin-de-..._source=Bundle
    mutasyona ugrayan bi virüse nasıl olur bilmyorum etki edermi acaba bilmedigimden soruyorum,zaten aşı üretmeyen devlette kalmadı gibi
    Bu tarz ilaclar ancak yogun bakimda ki kisilere uygulanir. Her vakaya uygulanirsa yan etkileri hastaya daha cok zarar verebilir.

5.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    bu dusunceler , sorunu somutlastirmaktan ziyade, sorunun nedenini "hard kapitalizm" e havale edip cozumu "seytan abd", "seytan rockefeller" lara havale ederek insanlari miskinlestirir.

bu da bence bir tur din. abd dini, rockefeller dini, rotschild dini gibi. nefret ettiklerini soyleselerde adamlarda olmayan bir guc bahşediyor bu dusunceler. abdyi yuceltiyor, rotschildi rockefelleri yuceltiyor. onlari yenilmez kiliyor.

ingiltere yan cizmis de, italya ne yapmis garibim italya.. niye italya secilmis.

ortada tartisilmayacak sey insanlarin normal zamanlara gore daha fazla öldügü, ozellikle yaslilarin öldügü. ve bir tur hastaligin ortada oldugu gercegi.

ayrica korfez savasinda cogu insan neyin ne oldugunu biliyordu. abdnin petrol icin orada oldugunu vs.. yani durumlar cok benzer degil.
    virusun ciddi sonuclari olacak. ulus devletler yukselecek, ab nin icinin ne kadar bos oldugu anlasildi. sinirlarin onemi vs. zaten kapitalizm ciddi bir kriz icindeydi. egemen devletler, sirketler gruplar , sancilanan bu birikimin onunde duramayacak. ancak bunu yoneten yonetecek birileri yok. onlar da yeni duruma ayak uydurmaya , kendi dumenlerine gore sekillendirmeye illa calisacaklar. trend is your friend yani.
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    İtalya’nın durumu mantıklı olmaktan çıktı. Ne sosyo kültürel, ne etnik, ne coğrafi, ne istatistik, ne tıbbi, kısacası aklınıza gelen tüm “ne” ile başlayan soru cümlelerinin burada olanlarla ilgili karşılığı yok. Ancak şöyle bir karşılığı olabilir; genel algının karşısında bir tavır izlerseniz başınıza gelecek budur.! Hele ki İngiltere ve Trumph’ın tavırlarındaki 180 derecelik dönüşü ve son uygulamalarını gördükten sonra bu şekilde düşünmekten alamıyorum kendimi.
    Oluşturulan algının rotasında ilerleyen ülkelerdeki cari otorite kutsanmış ve tek kurtarıcı haline getirilerek ödüllendiriliyor.
    Algının tersinde tavır sergilemeye niyetlenen ülke otoriteleri ise adeta telofonla uyarılmış, yönünüzü değiştirmezseniz italya örneğini sizde de yaşatır iktidar etme gücünüzü elinizden alırız denilmiş gibi davranmaya başlıyorlar.
    Kraliyet ailesinin herhangi bir ferdinin, bırakın ölümcül bir hastalığı, nezle olmaları dahi kamuoyu ile paylaşılmaz.
    İtalya’dan dünyaya yayılan sadece rakamlar ve yasaklamalar. Salgının ilk gününden bu yana kullanılan görüntüler hep aynı. Tüm İtalya virüsü kendine enjekte etmiş olsa ancak böyle bir rakam çıkabilir.
    Son bir aydır kendimi, 1991’de El-reşit otelinden yayın yapan Peter Arnett’in tüm dünyaya yaydığı yalanları dinliyor gibi hissediyorum.
    Ne demek istediğimi, nereye varmak istediğimi benim kuşağım üç aşağı beş yukarı anlayabiliyordur. Yaşı biraz daha genç olanların, 1991 körfez savaşı ile başlatılan global yalan kampanyasını araştırmasını tavsiye ederim.

Esen kalın
    Alıntı yaptığım mesajımdaki düşünceler bizim kişisel ve entelektüel düşüncelerimizdir ve asla şu demek değildir; Bu şekilde düşünmemiz çok büyük paralar kazanmamıza engel teşkil edecek. Çünkü, çok büyük bir yalan, çok büyük bir algı operasyonu, çok üst perdeden söyleniyorsa, şundan kesinlikle emin olun ki; çok ama çok büyük bir sermaye değişimi amaçlanıyordur. Ve biz de bundan payımızı alacağız/almaya çalışacağız. Aksi durumda zaten hiçbir değişim aracının kimseye yardımı olmayacak.
    Son olarak, sıradan insanların hayatları bu kadar kıymetli değildir ve prime time’da filtrelenmeden, kullanışlı hale getirilmeden yer bulamaz. Daha doğru ifadeyle, gerçek ve önemli olan hiçbir olay prime time’de yer bulamaz, konu her ne olursa olsun böyledir.
    Kendi mesajımı alıntıladığım için de ayrıca özür dilerim.

Esen kalın.

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

illa altında bir yalan veya yeni birşey deneniyor veya bunun gibi basite alıp algıyaratmaya çalışma . bu insanları bunlara iten mantık ne bir türlü anlayamadığım olay.

farz edelim yalan.

değişen ne olacak ?

şimdide aşıyı bulduk. hadi bulundu aşı ama ciddi bir aşı öyle vurunca virüs falan kalmıyor hemen iyileşiyor.

ozaman bunca fantazime girecek ne var dı ?

virüsü saymıyoruz yok hükmündedir olayı nedir cidden merak ediyorum.
    cevap arayisi bence. sorunla yuzlesmek yerine. muglak varliklara gerekceyi at, ic huzura yakala boylelikle..

ornegin fiyat yukseldi, aa su grup hisseleri aldi filan.. abi fiyat yukseldi onemli olan o , nedeni cok da onemli degil. ben oleceksem ..kmisim rocke rotsu aksdfaf.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

farz edelim yalan.

değişen ne olacak ?

ozaman bunca fantazime girecek ne var dı ? )
    Basit dusunce.

Virus yaslilari oldurecek ve ulkeler sosyal guvenlik ve emeklilikten kar edecekler

Ama sunu unutuyorlar

Tam tersine saglik harcamalari daha da artti ve artamaya devam edecek.

Komplo teorilerine inanmam. Dun haberde gordum Wuhan da hala egzotik hayvan pazarlari varmis. Bu dunya akillanmaz.

Sayfa 145/1003 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •