Sayfa 148/1003 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Viop - XV

1. DOW ŞU ANDA BURADA
    ÇOKTA DÜŞMEMİŞ.
    PAZARTESİ ÇIKABİLİRDE BU.
    KİMBİLİR

https://www.ig.com/en/indices/market...nd-wall-street

2. Erkin Şahinöz
    @ErkinSahinoz
    ·
    8d
    Düzen değişiyor
    Meksikalılar, ABD ile sınırın kapatılmasını istiyorlar.

))
    bang bang you shot me down..

3. İnsanoğlunun yanılgısı hep kendi ömrünü uzaltmaya yönelik çalışmalar yapmasından. Halbuki son salgınların kaynağı hep başka canlılar.
    Diğer canlıların sağlığını düşünmediği müddetçe doğa ve içindeki canlılar bir şekilde intikamını alır, alıyorda.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Herkes virusu oyle ya da boyle gecirecek. Virus henuz insan bedenine alismis degil. Kediler en az bu virusume hayatlarinda bir kez yakalaniyorlar ama oldurmuyor. Virus hayvana ihtiyac duyuyor yasamak icin ama henuz insani tanimiyor ve zaman icinde insan virus birbirlerine alisacaklar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    İstanbulda 10 gündür sokaklar boş, insanlar evlere kapanmış durumda bu virüsün yayılımını önemli oranda düşürecek gibi. Diğer şehirler nasıl?
    Vaka sayısında ankara-konya -istanbul şeklinde bir sıralama görünüyor. Konya umreciler neticesinde bu kadar vakaya ulaşmış
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

6. İnsanların işin ciddiyetini anlamış olmaları gerekiyor. Şimdi gerçek rakamları açıklasalar iyi olur bence.

7.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Çine laf diyecek adam anasindan doğmadı. Trump bas edemedi, ancak forumlarda insanlar kendini teselli eder.
    Trump başedememiş olabilir Çin de küçümsenecek bir ülke de değil kabul fakat trump ile Amerikayı ayırmak gerek. Şu an dünyada AMERİKA ile başa çıkacak bir ülke yok realite bu.
    Bu virüsün ardından taşlar yerinden oynayacak her yönden siyasi,ekonomik,sosyo-kültürel ve hatta dinsel inançlar yönüyle. Bu süreç vücudun kanserli bölgeleri atması gibi dünyada da ne kadar kanserli yapı varsa içinden atacaktır. İnsanlık için dönüm noktalarından biri olacak ve bence büyük değişimlere neden olacak.
    Çin de amerika da büyük yaralar alacak ama biri tamamen ortadan kalkacak. Dikkat edin trump ın ağzından 'ÇİN VİRÜSÜ' lafı eksik olmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Yapmak istediğim şeyleri yapmak, yapmak istemediğim şeyleri yapmamak istiyorum, yalnız olduğum için normalde çok fazla engel olmaması lazım ama bir şekilde pişmanlıklar oluyor. Mesela markete yoğurt almaya gidip onun dışında bir sürü şey alıp gelinebiliyor.

Sabah Kaiser Söze diye bir şey aklıma geldi nereden geldiyse, sonra sanki bir filmde geçiyor diye düşündüm, K-Pax filmini hatırladım, meğer olağan şüpheliler filmindeymiş. Düşünceler vs nasıl aklımıza geliyor tam net değil. Sürekli bir informasyon bombardımanı var beyinler kirleniyor.

Akışına bırakmak gerekiyor ama iki kişi olduğundan itibaren akışına bırakılamıyor, bir şekilde olaylar gelişiyor.

İnsan kendi dışındaki şeyleri ucu da kendisine dokunmuyor ise daha objektif değerlendirebiliyor. Virüsün nedeni için doğal, yapma, abartılı, iblis işi, globalcilerin işi, ulusalcıların işi vs her tür ihtimal hala açık ama gerçek olan virüsden ölenler var.

5 dakikada pozitif test de güzel bir ürün olabilir ve hayatın akışını hızlandırabilir.
    Abi senin üç harfililer seni kandırıyor bence. Onlar bu işi çözer. Onlara bi kötülük mü ettin sana tiyoyu şimdiye kadar vermeleri gerekirdi ama vermiyorlar. Bende akşamları bazen transa geçip bunları çağırıyorum gelip bana bişeyler anlatsınlar diye ama yok gelmiyolar ya beni beğenmiyorlar yada bizim veletler çok gürültü yapıyorlar ondan gelmiyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 148/1003 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •