Sayfa 270/1003 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Viop - XV

1. Mevcut sağlık bakanına bu durumu iletiyorum.. Senin dediğin gibi yapsınlar..
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Yazıyı okudum dikkat çeken şu son cümle

Çin’de salgın nedeniyle ölenlerin sayısı 3 bin 182 kişi. 75 bin 576 kişi ise hastalığı yenerek sağlığına kavuştu....

Daha öncede paylaşmıştım % 4 oranı doğru arkadaşlar 75 bin kişi bağışıklık kazanmış 3 bin kişi ölmüş ölenlerin oranı üç aşağı beş yukarı derler % 4 ......Yani 75 bin artı 3 bin toplam sayı 78 bin yapıyor. 78 binin % 4 ünü hesap makinasında hesaplarsanız 3120 çıkıyor yani hastalığa yakalananların % 4 ü ölüyor .... % 96 sı kurtuluyor bağışıklık kazanıyor.İnsanlar korkudan paranoya oldular ............ her yakalanan ölecek gibi düşünüyorlar bu % 4 grubunda kimler var şeker , tansiyon , aids Hİv hastası olanlar kronik astımı olanlar risk altında onlara çok dikkat edelim koruyalım karantinaya alalım bunun dışında panik yapacak durum yok.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Biraz geride kalmış atlamışım.
    sağ siyaset her dönem liderini çıkarır vakti gelince.
    menderes
    demirel (sonradan sapıttı)
    erbakan
    türkeş
    özal
    erdoğan

90'lı yıllar da adam gibi lider çıkmadı bir fetret dönemi yaşandı
    10 yılda bu memlekete 1 çivi çakılmadı.

görünürde
    15 temmuz gecesi kahramanı soylu var
    akar var
    daha bilmediğimiz kişilerde vardır çıkar bir lider.

Ulan dümbük bir git be, muğlâk laflarla burada salak mı kandırıyorsun?

O lâfları git, Akkoyunlara yutturacağın bir yer bul kendine, zorla kaşınıyorlar yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Mevcut sağlık bakanına bu durumu iletiyorum.. Senin dediğin gibi yapsınlar..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim dilekçemi de iletin, bir zahmet;

Bu it Korona tedavisinden rızası ile vazgeçmiştir, böğüre böğüre geberebilir, diye yazarsanız sevinirim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Sevgili dostlar şu günlerde tüm dunyaca yaşamış olduğumuz corona vakasını alman bilim adamları 2012 yılında öngörmüşler ve şu anda öngörülerinin hemen hepsi tutmuş durumda ve bundan sonra olacaklar için öngörüleri dehşet verici aranızdan okuyan veya duyanınız var mı ne diyorsunuz bu hususta sizce bundan sonra öngörüleri tutar mı

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben cehalet ile ilgili bir sorun görmüyorum, yani bilgi eksikliği fazla yok.

Esas sorun kurnazlık, şark kurnazı diye de dile yerleşmiş bir terim var.

Savaşlarda, oyunlarda hile normal. Normal hayatta kurnazlık hele bu devirde sadece aptallıktan oluyor.

Mesela kişi kendi fotoğrafını inkar ediyor, bunu cehalet ile açıklamak zor.
    TDK (Türk Dil Kurumu)'ya göre cehalet bilgisizlik demek.
    günümüzde ise cehaletin tanımı bana göre -benim gibi düşünen çok var- bilmediğini bilmemek; hatta bilmediği konuyu biliyormuş gibi inatla savunmak. örnekleri çok.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eğer gerçek bir yükseliş başlayacak ise yükselişe en çok in***** da sattıracak bir satış dalgası olması lazım, onun dışındakiler cılız kalır.

Dünya yıkılıyor hiç bir şirket beyaz bayrak asmadan eski düzene dönülüyor, hayatın akışına ters bence.
    Çoğunluğun düşünmeye vakit bulamaması ilk öncelikleri. Böylece, bir müddet sonra herkesin yön duygusunu köreltmiş olacaklar. Onların derdi hastalık falan değil. Ellerindeki değneğin adı Covid19. Hastalık dünyayı kırıp geçirecek olsa; bizler, sıradan, ölümlü fakirlerin haberi, ancak öldükten sonra olur.
    Dertlerinin ne olduğunu, şu anda neyin hamurunu yoğurduklarını (belki) on yıl sonra idrak ederiz, o’da paylaşırlar ya da iz bırakırlarsa.

Esen kalın

7. O her yerde konusulan sözcü gazate sinde cıkan rapora ulasamadım ne demişler biraz aydınlatırmısınız bizleri.
     Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Sevgili dostlar şu günlerde tüm dunyaca yaşamış olduğumuz corona vakasını alman bilim adamları 2012 yılında öngörmüşler ve şu anda öngörülerinin hemen hepsi tutmuş durumda ve bundan sonra olacaklar için öngörüleri dehşet verici aranızdan okuyan veya duyanınız var mı ne diyorsunuz bu hususta sizce bundan sonra öngörüleri tutar mı
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Wti ham petrol eksi 7 acti

FDOW eksi 2

Sayfa 270/1003 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •