Sayfa 272/1003 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    O her yerde konusulan sözcü gazate sinde cıkan rapora ulasamadım ne demişler biraz aydınlatırmısınız bizleri.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili dostum alman bilim adamları 2012 yılında hükümetlerine verdikleri bir araştırma raporunda uzak doğuda bir pazardan yayılacak virüsün tüm avrupa başta olmak üzere tüm dünyayı esir alacağı ama ilk çıktığı yerde ilk önce biteceğini ve aşısının bulunmasının 3 yılı bulacağını öngörmüşler be bu virüsün belirtilerini aynen ayrıntılarıyla belirtmişlerki sanki coronayı onlar yaratmış.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Insallah masallah suphanallah.

Sen short musun yoksa kelepir mal mi kovaliyorsun.
    Shortum ...

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Shortum ...
    Aslan ya.....

4.  Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Çoğunluğun düşünmeye vakit bulamaması ilk öncelikleri. Böylece, bir müddet sonra herkesin yön duygusunu köreltmiş olacaklar. Onların derdi hastalık falan değil. Ellerindeki değneğin adı Covid19. Hastalık dünyayı kırıp geçirecek olsa; bizler, sıradan, ölümlü fakirlerin haberi, ancak öldükten sonra olur.
    Dertlerinin ne olduğunu, şu anda neyin hamurunu yoğurduklarını (belki) on yıl sonra idrak ederiz, o’da paylaşırlar ya da iz bırakırlarsa.

Esen kalın
    Tavsiyem 1/3 u bir kenara ayır, borsa kapanmadıkça borsaya koyma. Bu para işlerinde olmaz denen şeyler olabiliyor.
    En güvenilir her şeyini emanet edeceğin kişiye de dikkat et, ihanet veya hata ondan gelebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by escudo76 Yazıyı Oku
    Ben biliyorum ama aciklamam

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çünkü onları karaborsa satacak hatta 3-10 gramlık para boyutuna getirecek. https://www.youtube.com/watch?v=a_bJFA4ApGc
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Trump: İki hafta içinde ölümler tavan yapacak https://sptnkne.ws/BRFN

7. CNN de tekrar var
    Prof. Mehmet Ceyhan en iyi senaryomda 2 ay, en kötü senaryomda 2.5 ay sürer diyor.

2,5 aylık senaryoda ölüm çok olur sağlık sistemi çökebilir diyor, olumlu senaryoda daha az hasar ile atlatılırmış.

Profesörün dünya görüşü hakkında da bir fikir verebilecek görüşü mevcut.
    >>>>>
    https://www.haber3.com/guncel/prof-d...haberi-5108110

Koronavirüs olaylarının ardından kamuoyunun katıldığı televizyon programlarıyla tanıdığı Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan "Allah virüsü insan nüfusunu azaltmak için yarattı" dedi.
    ...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    bir bravo da benden.

ek olarak:

''... toplumumuzu gerçek hedefe, mutluluk hedefine ulaştırmak için iki orduya ihtiyaç vardır. Biri vatanın hayatını kurtaran asker ordusu, diğeri milletin geleceğini yoğuran irfan ordusu.
    Bu iki ordunun her ikisi de kıymetlidir, yücedir, verimlidir, saygıdeğerdir; fakat bu iki ordudan hangisi daha kıymetlidir, hangisi birbirine üstün tutulur.
    Şüphesiz böyle bir tercih yapılamaz, bu iki ordunun ikisi de hayatidir.
    Yalnız siz, bilgi ve anlayış ordusundan olanlar, sizlere içinde olduğunuz ordunun kıymet ve kutsallığını anlatmak için şunu söyleyeyim ki,
    sizler ölen ve öldüren birinci orduya niçin öldürüp niçin öldüğünü öğreten bir orduya aitsiniz.''

-Mustafa Kemal Atatürk-

link:
    https://www.atam.gov.tr/ataturkun-so...nlerle-konusma
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

Sayfa 272/1003 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •