Sayfa 422/1003 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Ben SPK da yetkili olsam,hisse senedi işlemi olmayana Viop da pozisyon almayı yasaklarım.
    Hisse senedi olmadan Viop da pozisyon almak çok saçma.

YTD
    İş bankası-Sabancı-Koç gibi benzer gruplar oyun masasını kurmuşlar her şekilde parayı cebimizden alıyorlar.
    Örneğin:İş bankası nın borsada işlem gören 10 larca şirketi var,bunları halka açmış,parayı almış,sonrasında İşyat vs ara şirketlerden aynı halka açık şirketi yatırım kurumu olarak 2 ci defa halka açarak paramızı alıyorlar.
    İşmen,YF gibi gibi aracı kurumlardan oyun oynattırıp yine paramızı alıyorlar.(matruşka sistemi)
    Evire çevire hep yatırımcıyı öpüyorlar.
    Sizler böyle sistematik bir güce karşı VİOP ta para kazanabilirmisiniz?

YTD

2. Dövizdeki ateş e İngiliz hamlesi gelirmi daha önceki yedikleri kazığı çıkarmak için

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Dövizdeki ateş e İngiliz hamlesi gelirmi daha önceki yedikleri kazığı çıkarmak için
    Şu sıralar halk dışında kimse spekülasyon yapmaz.

Bir ara Türkiye'de orman yangınları vardı, sonra bir şekilde durdu.

Dünyada adı konmamış bir sistem var aslında.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. 5 maaşıyla katılıyor, 7 maaşıyla katılıyor.
    çok duygulandım, gözlerim yaşardı.

iyi sabahlar, sağlıklı günler herkese.

giderayak bir de film önerisi bırakayım: miss slaone. güzel film.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

5.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    İş bankası-Sabancı-Koç gibi benzer gruplar oyun masasını kurmuşlar her şekilde parayı cebimizden alıyorlar.
    Örneğin:İş bankası nın borsada işlem gören 10 larca şirketi var,bunları halka açmış,parayı almış,sonrasında İşmen,İşyat vs ara şirketlerden aynı halka açık şirketi AL-SAT yaptırarak paramızı alıyorlar.
    YF gibi İşmen gibi aracı kurumlardan oyun oynattırıp yine paramızı alıyorlar.
    Evire çevire hep yatırımcı öpüyorlar.
    Sizler böyle bir sistematik güce karşı VİOP ta para kazanabilirmisiniz?
    Abi kumarhane de ki oyun gibi kazanmak zor kaybetmek kolay bizim borsa yi düzenleyen kanun olmalı şuan ki haliyle dolandırıcılık adam veriyor bedelliyi çekiyor krediyi vurup geçiyor hesap soran yok sorsa da güçcuk yatırımcı bitmiş oluyor. Geçen invest deki yorumlar da biri evin tapu masrafi için borsaya girdiğini ve ana parasının %50 sine yakın gittiğini anlatıyor du şu meşhur güçcuk hisse rallisi sebebiyle. Orada günlük hisse pazarlama yapılıyor bir Allah'ın kuluna hesap soran yok. Devlet büyüğüne gık desen anında soruşturma ve göz altı var ama buradaki dolandırıcılık için kılı kıpırdatma yok

6.  Alıntı Originally Posted by MCMIII Yazıyı Oku
    5 maaşıyla katılıyor, 7 maaşıyla katılıyor.
    çok duygulandım, gözlerim yaşardı.

iyi sabahlar, sağlıklı günler herkese.

giderayak bir de film önerisi bırakayım: miss slaone. güzel film.
    Alacağı maaş Lami cebindeki paraylami bu maaş 7 maaş peşin mi yaptıracak damat hesaba

Ben Soda-Şişe-İşc aldım aracı kurumum YF.
    Acemi iken İŞYAT alıyordum,içine bakıyorsun çoğunluk İşbank iştirakleri.
    Fon alıyorum yine işbankası çıkıyor karşıma.
    Kaçarım yok bu matruşka sistemden.
    Aracı kurum İşbankası iştiraki zaten donumun rengi kadar beni tanıyor.

YTD

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi kumarhane de ki oyun gibi kazanmak zor kaybetmek kolay bizim borsa yi düzenleyen kanun olmalı şuan ki haliyle dolandırıcılık adam veriyor bedelliyi çekiyor krediyi vurup geçiyor hesap soran yok sorsa da güçcuk yatırımcı bitmiş oluyor. Geçen invest deki yorumlar da biri evin tapu masrafi için borsaya girdiğini ve ana parasının %50 sine yakın gittiğini anlatıyor du şu meşhur güçcuk hisse rallisi sebebiyle. Orada günlük hisse pazarlama yapılıyor bir Allah'ın kuluna hesap soran yok. Devlet büyüğüne gık desen anında soruşturma ve göz altı var ama buradaki dolandırıcılık için kılı kıpırdatma yok
    Evet diğer dandik şirketlerde tokatlıyorlar küçük yatırımcıyı,aslında borsa acemiler için pek tekin yer değil,adamı çarparlar.

Sayfa 422/1003 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •