Sayfa 424/1003 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Borsa da acemi usta ayırımi yapmadan Koç'un tabiriyle levye ile dalıyor az dinleniyor bir daha bir daha ula eccuk parayla bu kadar zarar mı edilir. Yav bir emir gönderiyorum bu her ne zıkkım sa bir saniye önce benden, hep böyle.
    Hemşerim benim atalarım Meram Hasanşeyh köyünden,Meram'da dedem rahmetli eğitmendi,bağlarımız,kayısı bahçelerimiz vardı.
    Düzeni kurmuşlar kaçarın yok paranı her türlü alırlar,çok uyanık olmak lazım.
    Son düzenleme : 777; 31-03-2020 saat: 02:42.

2.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Bu düzeni 80 milyon insanın kanını emen sistematik matruşka düzenini,Corona denen virüs bunlarada bulaşarak yerle yeksan ederse şaşırmam.

https://www.youtube.com/watch?v=Zmc6FvUcH4k

YTD
    Mutlaka etkileri olacaktır, cumhurbaşkanı da bir şeyler dedi. İngilizler de global yetkili bir hükümet lazım demişti.

Her şey eskisi gibi olur ise insanlık olarak tarihteki en gereksiz günleri yaşamış oluruz.

Geçen günkü röportaj konulmuş internete, ama bol vakti olan izlesin, borsa ile ilgili bir şey çıkmayabilir, kimsenin zamanını almak istemem.

https://www.haberturk.com/tv/program...-vassaf/680364

30 Mart 2020 Pazartesi

Koronavirüs salgını Amerika'da hangi tartışmalara yol açtı? Çinliler orada zor durumda mı?

Dünya salgından sonra komünizm ve milliyetçilik arasında tercih yapmak zorunda mı kalacak?

“Evde kal" ile sınanan aile güçlenecek mi yıkılacak mı?

Birey daha mı çok şımaracak, ben ne yaptım mı diyecek?

İnanç, ahlak ve bilim üçgeninde yeni Rönesans mı olacak?

"Cehenneme Övgü" ve "Cennetin Dibi" kitaplarının yazarı Psikolog Gündüz Vassaf Boston!da Kürşad Oğuz'a anlattı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Ben SPK da yetkili olsam,hisse senedi işlemi olmayana Viop da pozisyon almayı yasaklarım.
    Hisse senedi olmadan Viop da pozisyon almak çok saçma.

YTD
    Malesef tüm dünyada vadeliler bu şekildedir...Vadeli işlemlere girerken riskinizin ve kazancınızın yüksek oldugunu paranızın tamamını kaybedebileceginizi kabul eder ve girersiniz...Yoksa siz imzalamadınızmı ?

Doların , mısırın , bugdayın, çeligin, etc.. aklınıza gelen herşeyin dünyada vadelisi vardır..O zaman bunlara sahip olunma şartı aranması gerek sizin bahsinize göre biraz ilginç deil mi?

4. Yavasliyor gibi gozuksede . diger avrupa ulkeleri geriden gelmeye basladi .. onlemini alsalar hayat normal donse. bizde donsek . malum anne baba yasli . ne olur ne olmaz diye yanlarina gidemiyoruz. boyle giderse en az 1-2 ay daha gidemeyecegiz gibi gozukuyor Turkiyemin akli basina gelmis THY ucuslari durdurdu ama diger sirketlerden gelen yolculari karantina almiyorlar demistim .. 29 marttan itibaren baska hava yolu ile gelenlere 2 secenek sunuyorlar ya geldiginiz ulkeye geri donun yada canakkalede 14 gunluk karantina .. neden canakkale istanbul full doldumu acaba
    ....

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Mutlaka etkileri olacaktır, cumhurbaşkanı da bir şeyler dedi. İngilizler de global yetkili bir hükümet lazım demişti.

Her şey eskisi gibi olur ise insanlık olarak tarihteki en gereksiz günleri yaşamış oluruz.

Geçen günkü röportaj konulmuş internete, ama bol vakti olan izlesin, borsa ile ilgili bir şey çıkmayabilir, kimsenin zamanını almak istemem.

https://www.haberturk.com/tv/program...-vassaf/680364

30 Mart 2020 Pazartesi

Koronavirüs salgını Amerika'da hangi tartışmalara yol açtı? Çinliler orada zor durumda mı?

Dünya salgından sonra komünizm ve milliyetçilik arasında tercih yapmak zorunda mı kalacak?

''Evde kal" ile sınanan aile güçlenecek mi yıkılacak mı?

Birey daha mı çok şımaracak, ben ne yaptım mı diyecek?

İnanç, ahlak ve bilim üçgeninde yeni Rönesans mı olacak?

"Cehenneme Övgü" ve "Cennetin Dibi" kitaplarının yazarı Psikolog Gündüz Vassaf Boston!da Kürşad Oğuz'a anlattı..
    sn Ariston siz bu konuda daha bilgilisiniz,CB bunların yularını eline aldı ama oda kendi zenginlerini yaratıyor.
    Olan yine gariban vatandaşa oluyor.
    Yeni dünya düzeninde,daha vicdanlı,adil sistem kurulmalı,kişilerin müdahalesi olmadan şeffaf,hakkaniyetle yönetilen bir düzen.
    Devlete değil insana hizmet eden bir düzen.
    İnsanı yaşat ki devlet yaşasın sözünü dolduran bir düzen.

Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Malesef tüm dünyada vadeliler bu şekildedir...Vadeli işlemlere girerken riskinizin ve kazancınızın yüksek oldugunu paranızın tamamını kaybedebileceginizi kabul eder ve girersiniz...Yoksa siz imzalamadınızmı ?

Doların , mısırın , bugdayın, çeligin, etc.. aklınıza gelen herşeyin dünyada vadelisi vardır..O zaman bunlara sahip olunma şartı aranması gerek sizin bahsinize göre biraz ilginç deil mi?
    Emtiların mantığı var,sanayici kendi ham maddesini hedge ediyor,dövizde de ihracat veya itahalat yapan kendini hedge ediyor.
    Hisse senedin vardır elinde hedge edersin,anlarım.
    Akşam seansında adamın elinde hisse senedi yok VİOP ta pozisyon açıyor,neyin mantığı bu?
    Büyük parada sabah gaplı ters yöne açıyor,ne oldu bu yatırım mı şimdi?

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    sn Ariston siz bu konuda daha bilgilisiniz,CB bunların yularını eline aldı ama oda kendi zenginlerini yaratıyor.
    Olan yine gariban vatandaşa oluyor.
    Yeni dünya düzeninde,daha vicdanlı,adil sistem kurulmalı,kişilerin müdahalesi olmadan şeffaf,hakkaniyetle yönetilen bir düzen.
    Devlete değil insana hizmet eden bir düzen.
    İnsanı yaşat ki devlet yaşasın sözünü dolduran bir düzen.
    Akıl mantığa bağlı düzen için ayrı ayrı gruplar birbirinden bağımsız düşünseler yine benzer sonuçlara ulaşır. Öte yandan iş duygulara inançlara kalınca her grup farklı model ile gelebilir.

Cumhurbaşkanı pratik ve pragmatist bir insan ama bizim borsada yaptığımız gibi deneme yanılmaya göre gidiyor, değişik bir strateji. Tarihte hiç kimseye bu imkan bence verilmemiştir. Niyet hayır akibet hayır sistemini uyguladığı için de olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Dow 15 dk da
    Ölecek kiraz ağacı formasyonu var

Sayfa 424/1003 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •