Special Days Image
Sayfa 904/1003 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

Bu grafiği 2001 yılında anayasa kitabı atıldı kriz koptu diyenlere armağan edelim,
    Anayasa kitabı almanya ve abd endekslerini de çökertmiş

Dip Not: bütün krizler boğalar yüzünden çıkıyor sn.secbul'un dediği gibi,
    2. Dip not Rahmetli Ecevit zamanında borsamız coşmuş 1.5 senede 10 katına çıkmış
    sonra yarısını geri vermişiz o kadar,
    fakat 2000 puandan 20.000 puana gitimiş, 7.500 lere geldiğinde ky batmıştı,

2. Viop - XV

ARKADAŞLAR... Bugün 9 aylık kızımı 2 gündür yüksek ateşi olması nedeni ile ANKARA SÖĞÜTÖZÜ ÖZEL MEDİCANA hastanesine götürdüm. Ancak ordaki çocuk doktoru kendimi korumak zorundayım diyerek çocuğun uzaktan sadece ateşini ölçtü ve ezbere bir kaç antibiyotik ve ateş düşürücü yazıp elini bile dokunmadan bizi geri gönderdi. 3 günde ateşi düşmezse bize getirmeyin devlet hastanesine götürün dedi. Daha sonra neye uğradığımızı anlamadan hemen yakınındaki KORU hastanesine götürdüm. Sağolsun ordaki çocuk doktoru inanılmaz bir şekilde ilgilendi ve 1 saatte ateşi düşürdüler. Medicana hastanesindeki doktoru ilgili yerlere elimden geldiği en güçlü şekilde şikayet edeceğim. Demem o ki çoluğunuzu çocuğunuz ANKARA MEDİCANA hastanesine götürmeyin. Oradaki doktorlar hipokrat yemini etmemiş sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun kotancı başkan. Allah acil şifalar versin.

4.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Ekonomi eğitiminiz var mı

Ne öğretmenisiniz
    tecrübem var eğitimim yok coğrafya branşım

5. Yönetim la casa del papel 4. Sezona başlamış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

Değişik bir bakış açısı olmas açısından başka bir grafik,

Türaşın 2002 den fiyatlamasını görebildiğim için ordan baz alabildim,
    Bu grafikten benim aldığım ders Ayşe, Fatma teyzeler haklı çıkıyor,

Borsada stes çeken yatırımcılarımızın büyük çoğunluğu max kazancı %1400
    Ayşe teyzeler altından %2700 alarak 2 ye katlamış
    Dolarcı abiler %400 de kalmış
    Altın gibi hisse diyerek tüpraşa yatırım yapanlar %2300 getiriye sahip olmuş

Eğer iyi trader değilseniz, piyasaları okuyarak dalgalarda sörf yapamıyorsan
    boşuna yatırımları heba etmeyin, gerçek piyasalarda bildiğiniz işi yaparak kazndığınız
    paranın bir kısmını tasarruf olarak ayırıp ufak ufak altın biriktirin, ne stres olur
    nede paranızı kaptırırsın diye kendime not aldım,

Dip not Tüpraş'ı uygun fiyat yakalarsam çeyrek altınlarımı bozup alabilirim nede olsa altın gibi hisse

7. Geçmiş olsun arkadasim. Acil şifalar dilerim. Özel hastaneler de görüntü vardir, genelde riskili herşeyden kacarlar, asıl tababet fakülte hastanelerinde olur. Sonrasında eğitim araştırma hastanelerinde uzman drla olur. Ama burada da asistanlar poliklinik yapar genelde.
     Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    ARKADAŞLAR... Bugün 9 aylık kızımı 2 gündür yüksek ateşi olması nedeni ile ANKARA SÖĞÜTÖZÜ ÖZEL MEDİCANA hastanesine götürdüm. Ancak ordaki çocuk doktoru kendimi korumak zorundayım diyerek çocuğun uzaktan sadece ateşini ölçtü ve ezbere bir kaç antibiyotik ve ateş düşürücü yazıp elini bile dokunmadan bizi geri gönderdi. 3 günde ateşi düşmezse bize getirmeyin devlet hastanesine götürün dedi. Daha sonra neye uğradığımızı anlamadan hemen yakınındaki KORU hastanesine götürdüm. Sağolsun ordaki çocuk doktoru inanılmaz bir şekilde ilgilendi ve 1 saatte ateşi düşürdüler. Medicana hastanesindeki doktoru ilgili yerlere elimden geldiği en güçlü şekilde şikayet edeceğim. Demem o ki çoluğunuzu çocuğunuz ANKARA MEDİCANA hastanesine götürmeyin. Oradaki doktorlar hipokrat yemini etmemiş sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bang bang you shot me down..

8.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    tecrübem var eğitimim yok coğrafya branşım
    Eğitiminiz yoksa ekonomi konusunda konuşmayın o Zaman

GSYH enflasyon gini bunlar sizi aşar s

Borsada işlem yapmak veya dolar alıp satmakla tecrübe olmaz

siz horst graben anlatın

muson rüzgarı falan anlatın

çünkü komik oluyorsunuz

ekonomi konusunda
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

Sayfa 904/1003 İlkİlk ... 404804854894902903904905906914954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •