Special Days Image
Sayfa 996/1003 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    İddia açıyorum
    Seçenekler
    Badem
    Badem
    Badem
    e şıkkı = hepsi.

2. Zamanı olan akyuvar ile ilgili belgesel yada yayın varsa bir okusun aslında vücudun mükemmele yakın bir savunma sistemi var lakin bu virüs farklı onlar bunu göremiyor gibi düşünün. Bir nevi radarda görünmeyen uçak gibi bu virüs

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tospik piyasalar en kötüyü fiyatlamış olabilir mi ? yada daha en kötü ne olabiliri fiyatlar.

şuanki fiyatlar zaten işsizlik şirket batmaları vs fiyatın içinde ola gerek.
    Grafik 81-82 dipli once bir 100 gorelim diyor bence. Ondan sonra palaya bakmak lazim ama ikinci parti cakis olasi gibi. Fikir degisir o zamanki sartlara, kisa periyotlarin durumuna gore abi.

Bu ölüm oranlarına fazla takılmayın. Son dönem hastaları bu işe dahil edilmediğinde ölüm oranınız düşük çıkar. Dahil ettiğinizde yüksek. Tedavi anlamında hiç bir ülkenin diğerine hiç bir üstünlüğü yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tosbiş piyasalar en kötüyü fiyatlamış olabilir mi ? yada daha en kötü ne olabiliri fiyatlar.

şuanki fiyatlar zaten işsizlik şirket batmaları vs fiyatın içinde ola gerek.
    Abi en kötü %30 gider dünyanın bu fiyatların içinde değil bence

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim amacım çok bilgiçlik değil sağlıkciyim klinik tanı ile ilgili çalıştım. Sınıfımda ülke çapında iyi sayılırim. Şuan felçliyim 4 yıldır sıfır antibiyotik le yaşıyorum. Daha çok bitkisel ve alternatif tedavi uygulamaları yaptım bunu kafamdan dan değil gerek farmakolog ile gerek enfeksiyon hastalıkları uzmanlari ile gerek branş hekimlerine danışarak yaptım geçmişte de hepatit c virüsu kaptim bir yıl boyunca uğraştim ve sonucunda yendim.
    Size bilgiçlik gibi bir suçlama amaçlı yazı yazmadım. Sizi bildiğim için daha iyi korunmanız adına öneride bulundum.
    Bu arada hepatitc yi eskiden yenmek çok zordu. Güçlü bir bağışıklık sisteminiz varmış...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Grafik 81-82 dipli once bir 100 gorelim diyor bence. Ondan sonra palaya bakmak lazim ama ikinci parti cakis olasi gibi. Fikir degisir o zamanki sartlara, kisa periyotlarin durumuna gore abi.
    bana nedense kriz varmış gibi gelmiyor. 6 7 ay önce aldığım bazı hisseler hala karda. yeni aldıklarımda zarar var.

yani kriz dediğin böyle olmaz. beni düşündüren şey bu.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi en kötü %30 gider dünyanın bu fiyatların içinde değil bence
    % 30 gider derken ? aşağımı anlamadım.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 996/1003 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •