Sayfa 105/1003 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 833 - 840 arası.

Konu: Viop - XV

1. Çok değil önümüzdeki yıllarda Türkiye büyük değişime uğrayacak. Bu değişim yurtdışıyla da başlayabilir. Bir çok siyasi figür ve partiler tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak.
    Görünen o ki, silah yatırımı yapmaktan hiç bir ülke sağlık yatırımı yapmamış. Sonuç olarak silah sektöründe üretim bandı, yüzde 30 lara düşer diye düşünüyorum. Sağlık sektöründe baya bir kitlesel devrim olabilir. Sebebi artık salgın hastalıklar devamlı karşımıza çıkıcak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    Virüsler çok bilimseldir. Katil hırsız da olsa bilime inanıyor yani hijyene inanıyor ise dokunmaz.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Gece duası

İşte Ben Buna Yürekten Amin Derim.

4. %66 dolululuk oranı olmuş yoğun bakım. Vay be bizim iş avrupadaki hastahane koridorlara düşecek gibi. Arkadaş hasta olmamak çok zor bu iste köylere kadar gitti bu. İnsallah kolay atlatırız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    10.000 tane dua oku veya okut 1 tane corona aşısının yerini tutmaz. Kâfir bulacak elbet. Öncekileri hep o buldu milyarlarca insanı kurtardı.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    %66 dolululuk oranı olmuş yoğun bakım. Vay be bizim iş avrupadaki hastahane koridorlara düşecek gibi. Arkadaş hasta olmamak çok zor bu iste köylere kadar gitti bu. İnsallah kolay atlatırız.
    normal hasta olmamasına rağmen durum bu.

normalde keyfine göre yatanlar oluyordu hastanede iyi bakıyolar falan diyip

onları yolladılar buna rağmen doluluk oranı buysa şimdiden mıçtık.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    10.000 tane dua oku veya okut 1 tane corona aşısının yerini tutmaz. Kâfir bulacak elbet. Öncekileri hep o buldu milyarlarca insanı kurtardı.
    SEcbul hocam... 2000 öncesinde olsa idik bizde bu aşı çalışmalarına dahil olabilirdik bence..

8. Ölümden başka her şeye çare soğuk çekim çörekotu yağı deniyor. A101 de vardı almıştım. Etkisi var mı bilemiyorum.

Öte yandan Çin Yağı dün sipariş ettim, anında burun tıkanıklığını gideriyor.
    Zararlı diyen çıkmadı şimdilik.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 105/1003 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •