Sayfa 114/1003 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Viop - XV

1. Okullar hatta televizyon hatta kitaplar genele hitap ediyor. Kişiye hitap eden şeyi veren mekanizmalar zayıf, insanın ailesi bile öyle olabiliyor. Kişi uyandığında malesef yaş çok ilerlemiş oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Okullar hatta televizyon hatta kitaplar genele hitap ediyor. Kişiye hitap eden şeyi veren mekanizmalar zayıf, insanın ailesi bile öyle olabiliyor. Kişi uyandığında malesef yaş çok ilerlemiş oluyor.
    Abi bence sen bir blog acmalısın.

ABD'de olağanüstü hal ilan edilerek ordunun sokaklarda hizmete başlamasına dair hazırlık yapıldığı bildirildi.

Macaristan Dışişleri Bakanı Peter Szijjarto:

Koronavirüs salgınıyla mücadelede yardımlarından dolayı Türkiye ve Özbekistan'a teşekkür ederiz. AB'den yardım istedik ama alamadık. Bize Türk Konseyi yardım elini uzattı.

https://twitter.com/rusencenter/stat...61995532058625

AB nin işi çok zor,bu birlik dağılır .

Koronavirüs salgınından İtalya'nın ardından en fazla etkilenen ülke olan İspanya'dan Başbakan Pedro Sanchez, ortak mücadele ve yardım konusunda harekete geçmeyen Avrupa Birliğini (AB) eleştirerek, 'Avrupa projesinin geleceği tehlikede' dedi.

6. Virus yayilimini cok katı karantina kurallari uygulamadan cozmek imkansiz.
    Çin virus detayları cok belli olmadan bile uretimden fedakarlik yapip karantinayla cozdu, bir ay once herkes cinlilerle dalga gecirdu.
    Dunyanin diğer ulkeleri cinlilerin olumlu sonuc aldiğı cozumu, ne yazikki ileri zekali yoneticiler sayesinde dikkate almayip tum dunyaya yayilmasini sagladilar.
    Bence butun dunyada onlem almayan yoneticileri bu olumlerden sorumlu tutup toplu olume neden olmaktan mahkum etmek lazim. Yoneticilere yetki verip sorumluluk vermez isen sonuc ne yazikki boyle oluyor.
    Dunyadaki liderlerin cogunun yasli olmasi bile yeterli onlemin alinmasini saglayamadi.

TCDD, tren seferleri hakkında karar https://sptnkne.ws/BQzX

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Abi bence sen bir blog acmalısın.
    Yazın bana gelen bir arkadaşım, ben seni istediğim zaman arayabilir miyim demişti, ben de sen yalnız birisisin ona göre düşün ara demiştim. Dün aradı ben yaratıldığıma pişman oldum dedi. Normal bir durum dedim teskin ettim.

Hayatımda kırılma noktalarını sürekli arıyorum her seferinde aynı seçimi yaptığımı görüyorum.

Dün gece rüyamda sana güzel bir araba aldık dediler, siyah bir Reno 9 çok güzel modifiye edilmiş, bana bir şekilde sattılar, sonra ben dedim pişman oldum bunu istemiyorum, araba çok güzel ama sürekli bakım yapılmaz ise birden çok kötü olabilir vs.

İlk arabamı görmeden almıştım ve içime sinmemişti. Hayatta yaptığım en önemli o hata o olabilir.

Kişi içine sinmeyen bir durum olduğunda bunu açıklıkla söyleyebilmeli, malesef o zaman işin büyüsü kayboluyor, plancı adam diyorlar vs. Kişi kendine zulmediyor farkında değil.

En büyük dua şuymuş

""LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN""
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 114/1003 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •