Sayfa 12/1003 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Viop - XV

1. ingiltere % 4 ekside...

sarı kafanın biri tamam diğerindede çıkarsa seyret cümbüşü...

2.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Hala yükseliş bekliyorum nedense. Mal topluyor gibi aşağı verirse de kaçarız artık

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayali yükseliş beklemek yanlış olur.Eğer yükselirse mutlaka sebebi olur.Elimiz deki koz merkez bankalarının piyasaya bolcana dolar sürmesi , bunun sonucunu önümüz deki günlerde görürüz , kur da düşüşler başlar.

Yükselişe konu olabilecek ikinci sebep Fransızların Sıtma Aşı sını korona tedavisinde kullanmaya başlamaları için onay ve izin çıktı kendi resmi gazetelerinde yayınlandı.Korona hastalarının % 75 şinde iyileşme oluyor.Fakat Fransa sıtma ilacının ihracatını yasaklamış onlar için insanlık dışı ayıp bir şey.

Bir diğer konu koronaya yakalananların % 4 ü ölümle sonuçlanıyor % 9 nun tedavisi devam ediyor .......% 87 si atlatıyor.Ülkelerin nüfusları değil hastalalığa yakalananlar için sonuç böyle.............abd de yaklaşık toplam 550 bin kişi koronaya yakalanmış % 4 ü yaklaşık 25 bin kişi ölmüş yani % 4 sonucu doğru çıkıyor.

Belki bu haber de piyasayı etkileyebilir Çin de vaka sayısı nerdeyse bitme noktasında yani onlar koronayı atlattılar.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
    perfect altygt...ayi oldugunda sole...noluuuur!...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

4. Bi ufakta pgsus ekledik...

5. Siyasetçilerde çıkması normal. Daha fazla isim gelebilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Yok Dostum full maldayım. Pala sürekli tarz değiştiriyor çözemiyoruz.

Ne yalan söyleyim bugün için pala' nın işi buralara getireceğini ben de beklemiyordum...

Anlaşılan pala dalga boylarına yaklaşık 5 kat zam yapmış...

Ama tarz olarak ben pek bir değişme görmedim, 1620' den beri hep aynı tarz...

7. İngilizler mecburen satıyor herhalde.

Bizde öyle bir şey olsa ve Borsa yükselse olay olur sonrasında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Pala niyeti bozdu galiba garan ıda bıraktı. Korku kıvamına getiriyor. 89200 civarı kırılırsa 88 yolunu açarlar.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Sayfa 12/1003 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •