Sayfa 170/1003 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    birde millet sürekli şu şuna iyi geliyor bu buna iyi geliyor diye ne kadar yazı varsa paylaşıyor.

internette okuduğunuz herşeye inanmayın. iyi geliyor diye abanmamak lazım. bu zamana kadar beslenme alışkanlığınızı birden değiştirmek veya sürekli yeni şeyler alerjide yapabilir.
    Dolapta soya sosu var, tadı güzel ama tuzlu.
    TV den OK verdi, şimdi marul salatası yapıp tuz yerine onu dökmeyi planlıyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. pazartesi thy ve pgsus endeksi aşağı çekmezmi konuşuldumu bilmiyorum yeni açtım forumu...

sarhoş bir pgsus vardı tüm uçakları yerde olduğu halde bir tek fiyatı uçuyordu

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    birde millet sürekli şu şuna iyi geliyor bu buna iyi geliyor diye ne kadar yazı varsa paylaşıyor.

internette okuduğunuz herşeye inanmayın. iyi geliyor diye abanmamak lazım. bu zamana kadar beslenme alışkanlığınızı birden değiştirmek veya sürekli yeni şeyler alerjide yapabilir.
    Şimdi de özel araçların, şehirler arası seyahat yapamayacağını yumurtladılar.

Valilik konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Taksi ya da internet tabanlı uygulamalar vasıtasıyla şahsi araçlar şehirlerarası toplu ulaşımda kullanılamayacak" ifadelerini kullandı.

Işın ticaretini yapmaya başlayanlar çıkmış, konu o!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Bu arada dow haftasonu daha fazla düşmüyor
    %1.8 de kaldı
    Bugunun yarini var daha

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    .....Aşı koruyucu bir çalışma ancak başarısız olma ihtimali var. Hazırlamak kolay ama işe yaramayabilir, tekrar tekrar üzerine çalışmak gerekir ve bu zaman alır. Biz bakanlığa hiperimmün globalizm hazırlanması önerisini verdik. Yenen insanların kanından bu hastalığı durduracak antikorların izole edilerek diğer insanların tedavisinde ve korunmasında kullanılması esasına dayanıyor. Hastalığı yenenlerin plazma ve hücre bağışında bulunması gerekiyor. Yoğun bakımda yatan hastalar için bağışık olan insanların hücrelerini ve kanındaki antikorlarını kullanacağız.....

http://www.krttv.com.tr/gundem/ergen...si-h30091.html

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Prof.Dr.Ercüment Ovalı / Direktör / Hücre Laboratuvarı Mesul Müdürü
    ACIBADEM LABCELL HÜCRE LABORATUVARI ve
    KORDON KANI BANKASI

https://twitter.com/ercumentovali/st...43832896262146

http://acibademlabcell.com.tr/tr/Ekibimiz

Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    pazartesi thy ve pgsus endeksi aşağı çekmezmi konuşuldumu bilmiyorum yeni açtım forumu...

sarhoş bir pgsus vardı tüm uçakları yerde olduğu halde bir tek fiyatı uçuyordu
    Thy yi bilmemde pegasusun taban olmasi elzemdir artik. Batsin anasini satayim. Sirketten nefret ettim propaganda yuzunden.

Çivi,çiviyi söker.
    Virus,virusü yok eder.
    Antikorlu Kan plazması iyi sonuç verecektir.(mantıken-bence)
    İyi bu,iyi.

8. Sıkı tedbirler alınıyor.
    Vaka sayısı 30 binlere ulaşmaz diye düşünüyorum.

1 milyon çok abartılı ve hiç tedbirsiz ortamda ancak olabilecek bir rakam gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 170/1003 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •