Sayfa 171/1003 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Viop - XV

Fransa basbakani (Macron degil)

Onumuzdeki 15 gun, gecen 15 gunden daha zor olacak.

Bu arada Ispanya prensesi teresa da 86 yasinda virusten dolayi olmus.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Thy yi bilmemde pegasusun taban olmasi elzemdir artik. Batsin anasini satayim. Sirketten nefret ettim propaganda yuzunden.
    Pegasus şortlayanlarla dalga geçiliyordu bi ara.

3. o değilde flight radara baktım bir tek kapattığımız atatürk havalimanı işliyor...

kader insana böyle pabuçunu ters giydirir...

bir cebimizden para ödemediğimiz yeni havalimanı vardı...

yolcu sayısını tutturuyorduk...

bu olaydan sonra orayada hazineden para aktarılacak...

Alen etnanın duman çıkarmaya başlamış diyorlar. Aslı var mı? Sizin oralardan görünür mü?

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Tarih tekerruden ibarettir derler ya iste o yuzden diyorum. Bu tarz olaylar tarihsel sureclerde hep bir seylerin degismesine onculuk etmistir. Halk mutlaka bir suclu bulur.

Bu hicbirimizin tahmin etmedigi ve dunyanin hazirliksiz yakalandigi bir olay. Guclu sandigimiz dunyanin aslinda ne kadar kirilgan oldugunu gorduk. Halk bunun hesabini mutlaka soracaktir

Hicbir ulkenin cikis recetesi yok. Ancak 2 3 haftaya pik yapar, asi buluruz, ilac vs dogmamis cocuga don biciliyor

2 hafta once bu virus icin mart sonu pik yapar deniliyordu. 2 haftada goruntu daha da olumsuzlasti. Simdiden temmuz agustos senaryolari konusulmaya baslandi.
    Ya jaws ya da piranalı filmde vardı. Uzmanlar uyarıyordu. Adam hafta sonu şenlik var. Ertelersek ekonomik olarak ciddi kayıp olur diyordu. Sonunu herkes biliyor.
    Aynı hikaye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Sıkı tedbirler alınıyor.
    Vaka sayısı 30 binlere ulaşmaz diye düşünüyorum.

1 milyon çok abartılı ve hiç tedbirsiz ortamda ancak olabilecek bir rakam gibi.
    Tahminim nisanin ilk haftasi bu soyledigin rakami gecmis oluruz. Gunde 20 bin test yapmaya baslayacaklar.

Abi ben sunu anlamadim. Bizi diger ulkelerden farkli kilan nedir.

Abd de iki hafta oncesine kadar bir sey yoktu simdi ne hale geldi. Bugun 410 kisi oldu

Yine ingiltere 2 hafta once gayet iyiydi bugun sadece 260 kisi oldu.

Yani onumuzde ornekler varken bu virus niye bize tolerans saglayacak onu anlamis degilim.

Sizi bu dusunceye sevk eden sey nedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    PGSUS ilginçti yani uçakları yerde kendisi tavan tavan gidiyor...tahtanın sahipleri ya bişey biliyor ya da esmiyorsan gürle modunda kuyruğu dik tutmaya çalışıyor...izliyoruk...

................

Sayfa 171/1003 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •