Sayfa 178/1003 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: Viop - XV

1. [QUOTE=ariston;4285765]Bugünün rakamları kabaca belli olmuş gibi
    WORLD şeklinde toplam satırı eklenmiş.

Türkiye, sıralamada yükseliyor, İsrail vs geride kaldı toplam vaka sayısında.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vaka sayısı exponential artmıyor olsa da yüzdelik olarak düşününce yine de ürkütücü boyutlarda ilerliyor. Bu gidişle İlk 8e girebiliriz maalesef umuyorum olmaz

2. Sabiha Gökçen tamamen kapanmış, mevcut piste bakım yapmak için fırsat olabilir, yeni pistin dolgu işleri hala var uydu görüntüde belli oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Türkiye nufus ve ekonomik büyüklük olarak %1 civarında, olumlu konularda %1 in üzerinde, olumsuz konularda %1 in altında olmak ana hedef olmalı.

4. Avrupada L Envolee diye bir parfum kullanirlar ucagi temizlerken .. Su firma normal oda parfumu olarak piyasaya girse piyasanin %99 unu ceker diger firmalar kepenk indirirler . tesaduf 50ml lik denk geldi rica ettim verdiler .. 200mt evde oturdugunuz farzedin . evin diger ucunda sadece kucuk bir fiss ile evin diger tarafindaki kisi nerede ise ayni yogunlukda hissediyor diger oda parfumleri 250ml 20 gun gidiyorsa bu 50ml nerede ise 45 gun gidiyor . ama tabiki imkan yok satin almak icin . firma neden havalimanlari haric uretmiyor onuda anlamak zor .
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Havalimanlarında uçakların yakınında yanık karamel tadında bir koku oluyor, onu ben seviyorum acaba aynı düşüncede kimse var mı?
    ....

5. İtalya'ya özellikle çok üzülüyorum. Günlerdir 1000e yakın ölü var. Umberto Eco yaşasaydı italya'daki virüs ve salgın için nasıl bir yorumlamada bulunurdu acaba diye düşünmeden edemiyorum. Ortaçağ ve semiyoloji uzmanı olarak o zamanki veba salgınını güzel yorumlamış ve incelemişti.

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hızlıca yukarıya tırmanıyoruz. ABD arayı acacak gibi duruyor. Muhtemelen 2 hafta sonra CIN ilk 10 da olmayacak
    bu site GMT ve 2 saat var gunun bitmesine ulkeler ekleme yapmaz ise bugun dune gore biraz azalma var . tabi ben rakamlarin dogruluguna inanmiyorum .. Turkiyede vaka sayisini umreden donenlere bagliyorlar . Pakistan endonezya nerede ise vaka sayisi olarak yoklari oynuyacaklar .. bizde rakamlar bu sekilde ise pakistanda en az 3 4 kati olmasi lazim
    ....

7. Toplam vaka sayısı, yeni vaka sayısında %1 in üstünde iken, toplam ölüm ve yeni ölüm sayısında %1 in altındayız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    bu site GMT ve 2 saat var gunun bitmesine ulkeler ekleme yapmaz ise bugun dune gore biraz azalma var . tabi ben rakamlarin dogruluguna inanmiyorum .. Turkiyede vaka sayisini umreden donenlere bagliyorlar . Pakistan endonezya nerede ise vaka sayisi olarak yoklari oynuyacaklar .. bizde rakamlar bu sekilde ise pakistanda en az 3 4 kati olmasi lazim
    USA devamlı güncelliyor.

Şu an ölüm sayısı 2.017 oldu. Son yazdığımda 1.997 idi.

Sayfa 178/1003 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •