Sayfa 183/1003 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Başkasını küçük görmeden kendini ve yaptıklarını beğenerek böbürlenmesine ucb denilir. (yaptıkları işe güvenmek.)

Aleni sen Kibirli değilsin.
    Seni bu halinle sanal alemde seviyorum.
    Yaptıklarına güveniyorsun.
    Ası bulunsa dahi bunun insanlar üzerinde uygulanması en az yılsonudur. (Bu iyimser tahmin)

Öyle ası bulundu nisandan itibaren uygulanacak deniyorsa domuz gribi asısından farklı olmaz

Bugüne kadar ne Sarsın ne mersin asısı bulunmus. Gribin bile asısı yok. Olan hicbir ise yaramıyor

O yüzden ben bu ası mevzusuna hiç takılmıyorum.

--------------------

Kibirli bir insan asla değilim. Bunu senin gibi olgun bir adamın biliyor olması lazım.

2. Kim ne yapacaksa ne bulacaksa cabuk olsun biraz. Tunelin ucu bombok bir yere cikiyor zira.

Bu gece saatler ileri alınıyor. Oh cok sukur 2 saatlik fark 1 saate inecek.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ası bulunsa dahi bunun insanlar üzerinde uygulanması en az yılsonudur. (Bu iyimser tahmin)

Öyle ası bulundu nisandan itibaren uygulanacak deniyorsa domuz gribi asısından farklı olmaz

Bugüne kadar ne Sarsın ne mersin asısı bulunmus. Gribin bile asısı yok. Olan hicbir ise yaramıyor

O yüzden ben bu ası mevzusuna hiç takılmıyorum.

--------------------

Kibirli bir insan asla değilim. Bunu senin gibi olgun bir adamın biliyor olması lazım.
    Bilim bir taraftan hazır olan eski ilaçları deniyor,yeniler için çalışmalar devam ediyor.
    Geçen hafta DJ %11,x yükseldiğini unutmayalım.
    Biliyorum...
    https://www.sciencemag.org/news/2020...ew-coronavirus

5. TV de otobüs firması kredi kartı kabul etmeyince nakiti olmayan yolcular zorluk yaşadı dendi.

Bunun dışında şirketler ihtiyatlı davranmayı düşünerek nakit girişlerini kredi kullanmadıkları bankalara yönlendirebilir.

Likidite ihtiyaç ama bu tip durumlar bankaların sinirini bozabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Bu da geçer ................diye bir şarkı vardı ...... Bu da geçer .............sözlerini kim yazdı bilmiyorum ama sözlerini yazan yazar güzel yazmış....

Bu da gecer, bu da gecer, alismalisin.
    Hemen karar verme, sabret.
    Bu da gecer dayanmalisin, dayanmalisin.
    Böyle kalmaz zamanlar, düzelir elbet.
    Bu da gecer arkadas bu da, üzülme.
    Yarin baska bir gündür, yarini bekle.
    Bu da gecer arkadas, sakin üzülme.
    Bu da gecer, bu da gecer, alismaliyiz ........
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Allahım çok sıkıldım bu işten artık. Stresi ayrı, korkusu ayrı dert. İşler her geçen gün kötüye gidiyor..
    Ekonomi ne olacak, nasıl olacak. Milyonlarca insan ne yapacak, ne kadar süre dayanacak... of darlanıyorum yemin ederim.
    Sabah kalkıp işe gitmek zor gelirdi, şu işleri atlatalım söz, alarm çaldığı an zıplayacağım. Hatta 1 saat erkene kuracağım.
    Her şeyi oluruna bırak , ne dünyanın dönüşünü durdurabilirsin , ne de ömrünü 1 saniye öne yada 1 saniye sonraya alabilirsin.Zamanı geldiğinde sen de toprak olup gideceksin , belki aradan binlerce yıl geçmiş olacak , senden filizlenen yapraklar , adını bile bilmeyecek,yüzünü bile göremeyecek çünkü sen toprak olmuş olacaksın , e-devletten indirilen soyağacında ismini görürlerse kimmiş o diyecekler.İnsanlar dünyada milyarlarca yıllardır yaşıyorlar , savaşlar hastalıklar .... ölenler ..... doğanlar hayat devam ediyor.Hepimiz Aden ile Havva annemizin çocuklarıyız ......Kurulmuş halil İbrahim sofrası kapağı al kulpu ver öyle didişip duruyoruz.Sonuç git yatağına rahatça uyu ,mutlu ol , dolu dolu yaşa Yüce Allaha sığın ve aranı fazla açma devamlı bağlı kal.Çünkü Baki olan Allahtır.Biri diyorki Allah insanları oyun oynamak için ,canı sıkılmasın diye yaratmıştır diyor ne kadar basit bir düşünce çünkü hiç bir şeye ihtiyacı olmayan yaratan için basit düşünceler.Kendince Allahı tanımlamaya çalışıyor.Böyle şeylerden uzak dur.Muhtaç olan bizleriz.Bazı şeyleri çözmeye çalışmak kendimizi beyhude yormaktır.her şeyi olduğu gibi kabul et..
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

8. Arkadaşlar virüslerde aşı değil tedavi ilaç önemlidir misal birçok virüsle karşılaşırız ilaçla veya hafif seyreden durumlarda istirahat ederek atlatırız.Virusler sürekli mutasyona uğradıklarından aşı bulunsa dahi çözüm virüsün etkilerini insanda zarar vermicek daha hafif atlatacak tedavilerle kontrol altına alabilirsiniz.Bunun için de şuan tüm dünya tedaviyi kısaltan daha etkili yöntemler geliştirmek için seferber.

Sayfa 183/1003 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •