Sayfa 194/1003 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sayın watcher dejavu oldum sanki geçen pazarda bu yazınız vardı sanki .

Haklısınız benim bir arkadaşım yazdı dün .

Yoğun bakımda 10 gündür yatan akrabasının annesi evde ölmüş sabah normal ölüm demişler ertesi gece de adam ölmüş zatürre denilmiş

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Muhtemel benzer bir yazı yazmıştır,farkındalık yaratmak amacımız,maalesef halkımız,bir şeye dokunmadan veya o şey ona dokunmadan,tehlikeye inanmıyor......

2.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Endeks en kötü olasılıkta 82 .000 kırilicak ve 77.000 lerden dönücek ...72000 ler süpriz olur...
    Bu saatten sonra zor....Düşman belli önlemlere devam...Olumlu gelişmeler oldukça yukarıya tepkiler olur...Avrupa yeni destek paketi açıklayacakmış...Inşaallah ilaçta bu aylerda çıkabilir ....y.t.d...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,653
    Forumun %90ı pozisyonuna göre düşünce şekillendirmeye devam.

Long olanlar, hisse taşıyan yatırımcılar gayet pollyanna takılırken

Short olanlar, aşagıdan mallanmayı bekleyenler ise bardagın boş tarafına bakıyolar.

Yaşanan durum çok komplike ve maalesef krizin ötesi bir duruma gecti. Belirsizlik var. Ölü sayısının tepe yapıp riversal dönmesi gibi hisse teknigi olmayacak. Tasiyanlar bulastirmaya devam edecekse cidden bu yılı komple kaybettik dunya olarak.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Sayın watcher dejavu oldum sanki geçen pazarda bu yazınız vardı sanki .

Haklısınız benim bir arkadaşım yazdı dün .

Yoğun bakımda 10 gündür yatan akrabasının annesi evde ölmüş sabah normal ölüm demişler ertesi gece de adam ölmüş zatürre denilmiş

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

https://www.dw.com/tr/bir-hafta-sonr...riz/a-52924342

5. Kafamda yerine oturmayan şeyler var, bu kadar sert düşüşün sonucu buralar olmamalı... Sanki başka bir şeyler gelecek... Hissediyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    nasıl yani? olumsuz bişeyler mi?

Alıntı Originally Posted by Dentex Dentex Yazıyı Oku
    Kafamda yerine oturmayan şeyler var, bu kadar sert düşüşün sonucu buralar olmamalı... Sanki başka bir şeyler gelecek... Hissediyorum.

7. borsa niye fazla düşsün yada yükselsin...81-91 arası bu hızla bir ay gidip gelse kimsede para kalmaz..para kasada birikir..
    yatırımcı tersde kaldığı zaman daha fazla kaybeder...barlardan belli testerenin dişleri çok kalın..hızar formasyonu diyelim..

8. Ula bir iki sefer öksürdüm, panik oldum evde çocuk var diye. Sigaradan muhtemelen ayıptır söylemesi balgamda oldu. Markete falan çıkıyoz ara ara. Paranoyak oldum. Neydi bunun başlangıç belirtileri?

Sayfa 194/1003 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •