Sayfa 204/1003 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bir olayı araştırıyorum ama hala elimde bir bilgi yok. ABD ve AB ülkelerinde %30-%40 düşükten kimler hisse topladı? Eğer yazılanlarda en ufak bir doğruluk payı varsa bu iş buralarda bu seviyelerde bitmez.
    Önceki krizlerde 10 ayda yaptığınıı iki ayda yaptı.
    Bunuda irdelemek lazım

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam bu virüs ülke de patlak vermeden evvel bir çok akut zatürre tanımı vardı yaptırdığımız hasta da.. Aslında bende buna inanıyorum..
    Bu hastalığı geçirenler olabilir..
    Hatta buna inanan benim gibi çok inanan var

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben ve çevremdeki 4-5 kişi normalden 2-3 gün fazla süren grip olduk şirkette ilk hasta olan arkadaş zatürre oldu ama covit testi temiz çıktı benim bunum gözüm aktı hapşırık balgam vs ama ateş hiç olmadı hastalık bitince nefes darlığı kuru öksürük kuru balgam ortaya çıktı 6-7 gün sonra diğer arkadaşlarla anladık ki bu nefes darlığının sebebi 15-20 gündür tedbir amaçlı akşama kadar kullandığımız kolonya ve diğer antibakteriyel sıvılarmış hanımınki de sürekli evde çamaşır suyu kullanmasıymış şimdi dikkat ediyoruz ve hepimizin nefes darlığı geçti.
    Ülke çapında bir karantinaya karşıyım dünya çapında olmalı, değilse bugün karantina işi çözer 2 ay sonra tekrar hortlar böyle devam eder gider buna bırak Türkiye yi ABD ALMANYA vs bile dayanamaz ekonomik olarak, şimdilik vatandaş olarak bizlerin kurallara uyarak dikkatli tedbirli hareket ederek yaşamayı öğrenmekten başka çaremiz yok. Ya dünya çapında karantina aşı ilaç vs yada bu şekilde devam. Duam en kısa sürede insanlığın bu belayı çözüm kardeşçe yaşamayı öğrenmesidir

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow weekend kayiplarini almis. Artiya gecirecekler ellam
    Artı 40 şimdi

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow weekend artiya mi gececek ne.

Yuzde 2 kayiptan yuzde 1 e dustu.
    Çinli bilim adamları, Coronaya karşı Virüsü %96.5-99.9 verimlilikle emebilen ve etkisiz hale getirebilen bir nanomadde bulduklarını açıkladı.

— Global Times

Bu haber mi etkili oldu acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    dow cfd +40 puan...-450 falan görmüştü...iyi toplamış...

6.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Çinli bilim adamları, Coronaya karşı Virüsü %96.5-99.9 verimlilikle emebilen ve etkisiz hale getirebilen bir nanomadde bulduklarını açıkladı.

— Global Times

Bu haber mi etkili oldu acaba?
    Bu çinliler
    Ahir zamanın eciş büçüşleri

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow weekend artiya mi gececek ne.

Yuzde 2 kayiptan yuzde 1 e dustu.
    0.40 artı ...
    Cuma kapanış değerine geldi..
    Fazlası bozar bizi alen.

8.  Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Önceki krizlerde 10 ayda yaptığını bir ayda yaptı.
    Bunuda irdelemek lazım
    10 ay diye bir şey yok. Büyük düşüşlerde ilk bir ayda ciddi değer kaybı olur. Ondan sonra bir-iki ay tepki gelir. İkinci dalga düşüş te 1-2 ay civarı sürer. Toplamda 4-5 ayda dip bulunur.

Sayfa 204/1003 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •