Sayfa 213/1003 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    tarihler önemli o zaman cin felan hikaye dünyaya dronlarla saldılar bu meleti..
    Dron olayına tamamen katılıyorum zaten cinde yayılma olayı bana çok saçma geliyor

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün TV de konuşuyorlardı anket yapmışlar işsizlik virusden daha ön plandaymış. Yani virusden korkmanın nedeni maddiyat, benim için de aynıdır. Evde ayağımın kayması ve kafamı sehpanın camına vurup da ölme riskim daha fazla. Sürekli evde kazalar ile ilgili spot vardı bir ara, kadın tekerlekli sandalyenin üstüne çıkıp oradan düşüyordu.
    Is nedeniyle calisiyorum ve istemeden de olsa evden cikmak zorundayim. Calistirdigim personel bizi nasil koruyacaksiniz diyor, ay sonu geldi maas odemeleri var, sgk odemesi, stopaj odemesi, kdv odemesi, hepsi duruyor. Borcu olan odeme sirketler duzgun odeme yapmiyor. Paket aciklaniyor vergiler sadece bazi sektorleri kapsiyor. Bu odemeleri nasil yapacaksin ?
    Evden 3 gundur cikmiyorum, nereye baksam evden cikmayin naralari..
    Eger inssnlari evde tutamiyorsaniz, biraksinlar yonetimi, evde tutmayi becerenler bu ulkeyi yonetsin.
    Evdeki risklerde az degil, bence en onemlisi psikolojik riskler, insanlar biraz daha evde kalirsa bu sefer sinir eşik değerler asilir ve ilk olarak izolasyona girenleri bu sefer icerde tutamazsin cunku insanlarin buyuk cogunlugu iki haftadir evde ve salgin kontrol altinda degil, bu insanlari daha ne kadar icerde tutabileceksin.

3. Malesef ev içinde risk dediğiniz gibi oldukça fazla. Migros reklamı vardı şimdi TVde monopoly, scrable vs oyunlarda kampanya yapılmış.
    Topluca oynanacak oyunlar vs lazım.

Geçen video vardı bir üyenin, 8 yaşındaki çocuk ben 5 yaşındayken diye hikayesini anlatıyor, herkes 30 yaşında gibi, evde otorite ve disiplin kurmak zor. Ben bile sabah rüyadan evdeki şiddet yüzünde uyandım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Çinli bilim insanları #coronavirüs’üne karşı yeni bir silah geliştirdi. %96.5-99.9 verimlilikte virüsü emen ve işlevsiz kılan bir nanomadde bulduklarını söylüyorlar
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5. Ben iş adamlarına dua ederim. Böyle durumlarda dua ve psikolojiye ihtiyaçları var. En çok güvendiğin işleri teslim ettiğin adam, benim ailem var, onları düşünmem lazım dediği anda işler kendi başına yıkılabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

hayret bişiy ya

aşıyı bulan ülkeler yeniden aşıyı bulduk demeye başladılar.

günde 2 3 kere aşıyı bulan var.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

bulsunlar da çıkalım evden artık . canım sıkılmaya başladı :D:D
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Çinli bilim insanları #coronavirüs’üne karşı yeni bir silah geliştirdi. %96.5-99.9 verimlilikte virüsü emen ve işlevsiz kılan bir nanomadde bulduklarını söylüyorlar
    Bir kaç saat önce bulmuşlardı..
    Yine mi buldular...

Sayfa 213/1003 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •