Sayfa 223/1003 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim işletmenizi.
    Biz asgari ücreti konusunda çalışanlara sorduk, bu kararı tüm işletme olarak aldık.
    Helal olsun inşallah...

2.  Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Dow weekend bugünü başlattı
    Pazartesi’yi
    Siz eski forumdas
    Sinyor vicente misiniz?

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kızım markette çalışıyor zerre koruma yok eldiven maske vs eve gelir gelmez kendimiz korumaya yönelik temizlik ve bakım yapıyoruz. Artık riske atmak da istemiyorum sağlığını sizin dediğiniz büyük ve hijyene önem veren yerlerde olur küçük ve önem vermeyen mahalle aralarında olmaz.
    Hayır bu yasada var.
    İşçi sağlığı ve iş güvenliği çalışanların yasal hakkıdır.(kızınız hakkını arasın derim)

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Biz neden kaygılanıyoruzki. her şey güllük gülüstanlıkmış ülkemizde.

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Oğuzhan Özbaş. İlk çeyrek genelinde yüksek oranlı büyüme bekliyoruz

Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Oğuzhan Özbaş. Ocak.şubat aylarındaki güçlü seyir nedeniyle ilk çeyrek genelinde yüksek oranlı büyüme bekliyoruz. dedi. Özbaş. tüketimde henüz belirgin bir zayıflama sinyali alınmadığını da kaydetti.
    halkın yüzde 80 i yoksulluk sınırının altında veya civarında bir gelirle geçiniyor. Haliyle bu gelirle geçinmeye çalışan insanlar virüsten öncede yemek yiyip fatura ve kira ödüyordu virüsten sonrada aynı şeyleri yapacak. Böyle bir ülkede başka bişey beklemek hata olur. Halkın %80ninin gıda barınma ve faturalar dışında harcaması varmı. Tuketimde zayiflama zaten olmazda uretimde olacak zayıflamayi nasıl çözeceğiz orası büyük bir soru işareti.

5. Bu işin sonunda evde otura otura psikolojik hasta olacaz

6.  Alıntı Originally Posted by gerekli Yazıyı Oku
    Dow weekend bugünü başlattı
    Pazartesi’yi
    https://www.ig.com/en/indices/market...nd-wall-street

7.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Özel hayat mutlaka farklıdır,biz sadece saygı duyarız.
    Ben kendimi kimseye örnek göstermem tavsiye de etmem, kurtulmak da artık zor. Yani ben artık ateistim demek ile ateist olunmuyor. Öte yandan iblisin bizim tarafa geç şeklinde baskısı var gibi.

Doğru olan şey kişinin önce kendini düşünmesi ama vadeyi uzun tutması. Zaten şirketlerde artık 360 derece ve sürdürülebilirlik ilkesi yaygınlaşıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Siz eski forumdas
    Sinyor vicente misiniz?
    Yok be moruk
    Ben koç
    Yeni bir sayfa açayım dedim başka bir yaklaşımla
    ama olmuyor işte

Sayfa 223/1003 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız