Sayfa 243/1003 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Benim kafama takilan cok muhim bir konu var. Daha once dile getirdim ama doyurucu cevap alamadim:

Simdi bu virus yuzunden Kabe kapatildi, Cuma namazlari iptal edildi. Bu virusun asisini bir ateist biliminsani bulacak olursa, ve Kabe ibadete acilir, Cuma namazlari baslarsa bu ateist kardesimizin sevap hanesine birsey yazilir mi yoksa sevaplar yine Musluman din kardeslerimize mi yazilir?

2.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Benim kafama takilan cok muhim bir konu var. Daha once dile getirdim ama doyurucu cevap alamadim:

Simdi bu virus yuzunden Kabe kapatildi, Cuma namazlari iptal edildi. Bu virusun asisini bir ateist biliminsani bulacak olursa, ve Kabe ibadete acilir, Cuma namazlari baslarsa bu ateist kardesimizin sevap hanesine birsey yazilir mi yoksa sevaplar yine Musluman din kardeslerimize mi yazilir?
    yok yazılmaz cehennemlik o..olmaz o iş ..ne bulursa bulsun olmuyormuş..

Duhul
    May 2019
    İkamet
    35.5 KARSIYAKA
    Gönderi
    2,212
     Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku

bakin soluyom...ben bulursam...ateistim...daha once de diyodum...

yok o muslumandi pagandi vs demeyin...
    son faprika kapandiginda, son insan issiz kaldiginda...fed paranin yenemeyen bisi oldugunu anlayacaktir
    ...ytd...by beybaba

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku

Islami düşüncede allah ve peygamber inancı ilk önce gelir. Inanmiyor ise direk cehennemliktir yaptığı iyilikler zaten bu dünyada 1 nefes almasını bile karşılamaz. Deist düşüncede ise yaratıcı son nefeste torpil geçer kişi islam üzerine ölür.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

5.  Alıntı Originally Posted by PISKOPAN Yazıyı Oku
    bakin soluyom...ben bulursam...ateistim...daha once de diyodum...

yok o muslumandi pagandi vs demeyin...
    siz kesin bulursunuz ..o zaman..

CORONAVİRÜS COVİD-19 canlı takip:
    https://www.youtube.com/watch?v=qgyl...lu6xR7oglnODHM

Yakın temas ile #ncov2019 dahil bir çok mikroorganizmanın havada askıda kalan mikro parçacıklar ile bulaşını gösteren başarılı bir araştırma ektedir.

https://twitter.com/HamitYildiz/stat...88237699465217

Çok güzel çalışılmış,izlemekte fayda var.

8.  Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Okulları tatil ettiğimizde aokağa çık a yasağı ilan edecektik çok sıkı tedbirleralacaktık şimdi virüs bitmişti.
    Ha dahaöncesi var tabi çinde çıktığı da tüm kapıları kapasaydık birkaç vaka ile işi bititrecektik.içerde ticaret hızla devam edecekti dışarıda mal satmaya yetilemeyecektik.şimdi kendi dersimizdeyiZ.hala sokağa çıkma yasağımız yok en azından cuma akşam 18 den pazartesi sabah 6 ya kadar yapsak bi fayda ama kime söyleyeceksin.et fiyatı yükseldi diye üreticiyi cezalandıran bir tarım bakanımız var bizim hemde gıdanın stratejik olduğunun tamda anlaşıldığı bir anda.buğday fiyatı yükseldi diye itbale sarılan bir bakan sen ithaleaarılınca üretici üretimi bırakıyor dışa bağımlı oluyorsun hemdw stratejik dediğimiz gıdada.kanun bwnim diyorlar ben ne dersem o kimseyide takan yok ne de olsa ceza yine vatandaşa kesiliyor.onlar kalın maaşlarını almaya devam ediyor.
    Kardeş doğru yanlış bilemem ama korona 1-2 ayda çıkmış dünyaya yayılmış bir virüs değilmiş yawww.nerde okudum hatırlamıyorum 8-10 yıldır bu virüs varmış yani insanlar ölüyormuş ama herkes grip , zatüre deyip geçiyormuş.Düşünecek olursak yaklaşık 1 ay önce sadece Çinde var deniyordu , yani kuş olup dünyaya mı yayıldı ??????? mümkün değil sonra italya almanya abd fransa Türkiye afrika ülkeleri yani dünyanın her yerinde 1 ay damı patlak verdi ..... mümkün değil ............. kaç yıllardır varmış ama herkes grip zatürre deyip geçiştirmiş.Yani buna inanmıyorsak uzaylılar atmosfere virüs salarak dünyayı zehirlemeye çalışıyorlar buna inanırsak deli derler yani kendimize uygun ilk seçenek doğru yıllardır dünaynın her yerine uçaklarla , gemilerle , seyahat eden insanlarla yayılmış yani 1 ay önce çindeydi ordan 1 ay içinde dünyanın her yerine yayıldı diye düşünürsek kargalar güler halimize.her yerde var afrika ülkelerinde avusturalyada her yerde.8-10 yıldır her yere yayılmış şimdi zirvede.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 243/1003 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •