Sayfa 267/1003 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Viop - XV

1. Cool

Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    Çin yönetimi ülkedeki koronavirüs salgınının sona erdiğini bildirdi
    https://sptnkne.ws/BRrj haydaaa
    Yazıyı okudum dikkat çeken şu son cümle

Çin’de salgın nedeniyle ölenlerin sayısı 3 bin 182 kişi. 75 bin 576 kişi ise hastalığı yenerek sağlığına kavuştu....

Daha öncede paylaşmıştım % 4 oranı doğru arkadaşlar 75 bin kişi bağışıklık kazanmış 3 bin kişi ölmüş ölenlerin oranı üç aşağı beş yukarı derler % 4 ......Yani 75 bin artı 3 bin toplam sayı 78 bin yapıyor. 78 binin % 4 ünü hesap makinasında hesaplarsanız 3120 çıkıyor yani hastalığa yakalananların % 4 ü ölüyor .... % 96 sı kurtuluyor bağışıklık kazanıyor.İnsanlar korkudan paranoya oldular ............ her yakalanan ölecek gibi düşünüyorlar bu % 4 grubunda kimler var şeker , tansiyon , aids Hİv hastası olanlar kronik astımı olanlar risk altında onlara çok dikkat edelim koruyalım karantinaya alalım bunun dışında panik yapacak durum yok.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

2. Erkeler kuaför/berberi idare eder de kadınların siniri bozulabilir.

Eve mi çağırıyorlar nasıl yapıyorlar acaba.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Vladimir zelenko diye bir doktor yüzlerce hastayı %100 başarı ile tedavi etmiş diyorlar. Azitromisin, cinko sulfat bir de hydrooxiklorun kokteyli veriyormuş.
    Son günlerde aşı yı bulan bulana . Fransızlarla başladık ..... Rusya , abd ve çin bir şeyler buldular daha doğrusu bilinen eski ilaçlara format attılar koronaya uydurdular.Çok güzel hareketler bunlar daaaaaaaaaaaa eğer söyledikleri doğruysa , ilaçların seri üretimine geçilmesi ve dünyaya dağıtılması lazım.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Erkeler kuaför/berberi idare eder de kadınların siniri bozulabilir.

Epilasyon kısmı sıkıntı olur. pala gibi olur onlarsiz

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Nakit kraldır biliyorsun, bu parayla venezuellada benzin istasyonu da alabilirim
    Beni yanıltmadın tebrik ederim, güncelde nakit kraldır.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Erkeler kuaför/berberi idare eder de kadınların siniri bozulabilir.

Lazer epilasyon kökten çözüm.
    Saç, baş idare edecekler,düğün,dernek,yemek vs. olsa çözüm bulurlar mutlaka.

LCW ve Mavi internet sitelerini de kapattı https://sptnkne.ws/BRA3

8. TV de kadın spikerlerin kuaför ve makyözleri var gibi.

Kadın konuk pek çıkmadı yoksa dikkat edecektim.

Azerbaycan'da bir kasiyerin kirpikleri upuzundu, ne uzun kirpiklerin var dedim, yarı özüm yarı takma demişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 267/1003 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •