Sayfa 284/1003 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: Viop - XV

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Doktor hemşire hasta bakıcı ve hastanede çalışan hastane görevlileri de memur big hangisi evde yatıyor olağanüstü durumlardan örnek verecek olursak askerlerde memur sadece bir taraftan bakmayın bende memurum hergun erzak dağıtımına çıkıyorum aslı görevimi yazzam sasirirsiniz olağan üstü durumlarda her işi yapıyoruz rahat olun
    Öğretmenler dağıtıma çıkıyor diye bi haber okumuştum. Ya da imamsınız. Yok ama onlar çıkmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    bana maval okuma!aynaya baktın her halde
    rakamlardan değil icraatten bahsediyorum.
    17 senede 3 km.lik bolu tünelini yapamayan, sonunda şunu bari patatas deposu mu yapsak diye düşünenlerden bahsediyorum
    sen senin gibi düşünenlerin pire kadar icraatlerini görür, senin gibi düşünmeyenlerin devasa hizmetlerini görmezsin.
    bak polisler evlere servis yapıyor sen bunu anlayamazsın, sence onlar vatandaşın amiridir memuru değil.

bu günlerde sokaklarda sefalet resimleri çekilmiyorsa sebebine bir bakmak lazım
    alimallah 2000 öncesi gibi olsaydık ben diyeyim 5katı siz onu 50 anlayın italyadan beter olurduk. hala da olmama ihtimalimiz yok diyemeyiz tabi de allah korusun.
    zındıklarla da işim olmaz.
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Ha memur kamu da çalışan kardeşlerim de

Yanlış anlamasın hani

Ben kötü olsun istemem

Ama kötü taraflı bakmayın iyi yönlüde bakın DİE dedim

Yoksa yanlış anlaşılmak istemem
    Ben Memurum 18 yıldır idareciyim aynı zamanda evi babam aldı araba klasik memur işi Rahatmıyız evet ne yesek onu düşünüyoruz çocuklarla 3 ü de okullu masraflı biri sınava girecek derken uzamadık kısalmadık rahat yaşadık belki ama markette etiket fiyatı aman hanım bu ay dursun önümüzdeki ay alırız cümleleri ile geçti ömür

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Öğretmenler dağıtıma çıkıyor diye bi haber okumuştum. Ya da imamsınız. Yok ama onlar çıkmaz.
    İmam değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum evde kal türkiyem sloganından sonra ki 15. gün eğer son 3 günün vaka sayılarındaki gibi yüzdesel olarak bir artış olursa şayet bizi çok daha kötü günler bekliyor o zaman diyeceğiz ki evde kalmak da bu virüsün yayılma hızını kesemedi ve bence son çare derhal ohal ilan edip sokağa çıkma yasağı uygulamak saygılar esen kalın.
    Malesef hızlanma var, mesaja bugünü de ekledim, yani ortalamaları yukarı çeken bir kötüleşme var. Tek teselli ölümde ortalamaların altındayız.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Almanya karantinaya alınanların topluma yeniden girmesine izin vermek için koronavirüs antikor sertifikaları verecek
    Berlin pandemi kilitlenmesi için çıkış stratejisi planlarken araştırmacılar binlerce kişiyi dokunulmazlık açısından test edecekler

https://www.telegraph.co.uk/news/202...w-quarantined/

Corona başka şeylere mi evrilecek?

6. Benim eşim öğretmen özel okulda. Etütler vs derken maaşı 7-8bin civarına geliyor. Memur öğretmenlerin ham maaşını tam bilmiyorum ama düşüktür. Tamam eşim daha çok çalışıyor o parayı alırken baya ter döküyor ancak memurluğu hiç düşünmedi. Sebebi tahin ve yaşanılan psikolojik boyut.
    O bakımdan diyeceğim şu ki, memurun geliri düşerse eşiminde refah seviyesi düşecek. Memur ekonomide önemli kesimdir. Tüm dünyada bu böyledir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Arkadaşlar, memurlar için akmasa da damlıyor en azından diyor.
    Damlamayanlara Allah yardım etsin , ama aldığı eğitime göre de memura değil damlama akması lazım. Tabi aldığı eğitim de göreceli, tartışılır.
    Ama eğitim almadan da memur olup şelale gibi akıtanlar var .

8. Reha yargı dağıtıyor 🥳

Sayfa 284/1003 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •