Sayfa 375/1003 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: Viop - XV

1. Evet sayın seyirciler bigşorta kırmızı kart inananilmaz birşey bigshort hakeme hala itiraz ediyor bigshort ben yapmadım Sercannnn yaptı diyor suçu Sercannnn a atıyor ama itirazindan dolayı kırmızıyı yiyor evet derin sessizlik devam ediyor gözler varda (naçizane espiri gülelim diye) gazlamamin yegane nedeni güzel bir iş için olmasıdır LÖSEV

2. Dow burdan kırmızı yakar mı. Yakar diyen çıksın ortaya. Bunlar hani ayı piyasasına girmişti. Short pozisyon açtığım için soruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Onu da siz bilin, her şeyi de bana soruyorsunuz...
    Bizim de bilgimiz sınırlı.
    İmam hatible buraya kadar...
    Kgf den buyana çatır çatır para basılıyor gibi işsizlik fonu bitmişti zaten Elazığa verecek para yoktu bankalar tasarrufu toplar. İşsizliğin zirvede olduğu dönemde garibim para mı yatırır bankaya yabancı bunu biliyordur. Besteki hisseler satılabilir kaynak için

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Nasıl Olacak O iş. Önce faizi yükselt sonra Mb Başkanını görevden al. faizler 5. lere 6 lara düşecek diye bas bas bağırıyorken bu işe girmezler hocam.
    Bu faiz oranıyla kim para verir ki yaratabilecekler peki .

Yoktan var edemeyeceklerine göre ne yapacaklar .

Bu sene vergi geliri vs de olmayacak gibi duruyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sizce yaşanacak hasar az mı fiyatlandı çok mu ?

Henuz dibin gorulmedigini dusunuyorum.

Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    Gece cin pmi verisi gelecek. Ben flate dondum. Bekledigim hareketi bugun yapmadi.belki yarin hedefime gelecek ancak iki yonlu sert hareket gorebiliriz
    Kotu pmi zaten fiyatlanmistir diye dusunuyorum

Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Dow burdan kırmızı yakar mı. Yakar diyen çıksın ortaya. Bunlar hani ayı piyasasına girmişti. Short pozisyon açtığım için soruyorum.

Eger bist oncu ise aldiklarini vermesi lazim

8. Sn. Arkadaslar noorcm den hesap actimda.. metatrder 5 i kullaniyormus.. samsung anroidden sorunsuz calisiyor mu bu?? Demo calismadida..Metatrader 5 i kullanan yazabilirmi??

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 375/1003 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •