Sayfa 378/1003 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: Viop - XV

1. İstatistiklere göre virüsün merkezi Çin dünya oralamasından daha az etkilenmiş. Mutlaka Çin'den hesap sorarlar diye düşünüyorum.
    Türkiye, Brezilya, Kanada, Güney Kore, İsrail Avustralya, Çekya şimdilik dünya ortalamasının gerisinde gibi

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Sn: Dalgacı ya katılıyorum fakat burda 6.66 veya 6.73 gösterebilirler diye tahmin ediyorum bukadar kolay olmamalı bence veya 6.60 şi geçmemesi gerekir tabi bence

3.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Devletin böyle bir yükümlülüğü olduğunun yasal bir kanıtı var mı?
    YTD
    Öyle bir yasal prosedür varmı bilmem ama devlet halkına bakmazsa millet sokağa dökülür en sonunda, yani dolaylı olarak kanun var oluyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reisin tek suçu onları oraya atamak bence ayak uydurmakta zorlanıyorlar o kadar diplomaya rağmen Reisin profesör olduğu bir dünyada şuan dünyanın yarısını cebimize koyduyduk açık söyleyeyim reis viobta olsa çoğunun anahtarını alırdı palanin da dahil
    Çok şey yazarımda Soylu bey bizi takip ediyor olabilir.

5. Ariston kardeş sen Çin'in o verilerine inanıyormusun. 1,5 milyar nüfus da en iyi ihtimalle 2 milyon ölmüştür.

6. Cumhurbaşkanı akşam yardım kampanyası açıklıyor. Bizbize yeteriz babında. Zekâtları erkenden canlı canlı alalım diyorlar.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sayın egemens

Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Hocam eline sağlık. Nisan vadelisine tam kapanırken short açtım, bir rsi kontrolü yapabilirsin mi? Negatif uyumsuzluğu tamamlama ihtimali varmidir
    var sayın Bakışaçısı
    6.71 den trend çizgisi geçmekte oraya giderse negatif uyumsuzlukta baş gösterecek doğru diyorsunuz. ihtimal var yani mart vadecileri sıkıştırmayı kafaya taktı ise teknik uygun.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Öyle bir yasal prosedür varmı bilmem ama devlet halkına bakmazsa millet sokağa dökülür en sonunda, yani dolaylı olarak kanun var oluyor
    Oy sandığı kanunu var . Sen istiyorsun oy, verecek 1000 dolar.

Sayfa 378/1003 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •