Sayfa 421/1003 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    El eli yıkar, sonra döner yüzü yıkar. Reis, Robin Hood oldu . Zenginden alıp fakire verecek . Halkta bişey yok zaten .
    evvet işte bu oluyor

2. Cds 414 %14 düşmüş hali bu bu risk primi ile dış borç baya külfetli çevrilecek Katarlılarda petrolden zararda bunlar satabilir mi bizi?

Ben SPK da yetkili olsam,hisse senedi işlemi olmayana Viop da pozisyon almayı yasaklarım.
    Hisse senedi olmadan Viop da pozisyon almak çok saçma.

YTD

4. Kaya gibi duruyor halen
    Buradan sattı sattı
    Daha çıkarsa h4 al sinyali verecek

5.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Ben SPK da yetkili olsam,hisse senedi işlemi olmayana Viop da pozisyon almayı yasaklarım.

YTD
    Dünya bu aralar çok saçma takılma bence

6.  Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in küresel petrol krizine ilişkin yaptığı telefon görüşmesinde, 'enerji piyasalarını dengeleme konusunda mutabık kaldığını' açıkladı.
    Önemli.! ve umarım mutabakatı delmezler.
    Pek çok şeyin cevabı (hala) petrol’de.

Esen kalın

7.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

YTD
    Bizde hisse alırız, göstermelik.

8. Benim hissem pozisyonum yok buralara gülüp eğlenmek için takılıyorum eskiden karnıma ağrılar girecek espriler götürdüm su aralar kimse espri yapmıyor invest de var espriler zararda adam lakin espri yapıyor hemde cem Yılmaz'a taş çıkartır. YouTube de de bazı videolar da espriler var canı sıkkın olan varsa iki YouTube de iki site önerim olabilir biri uzun penis diğeri kadir Barçın in kuzu ciğer deki yorumlar burada yanlış anlaşılmasın yorumlarda ki güzel karın ağrıtan esprili yorumlar var tavsiye ederim ben bu saatlerde baya güldüm geçmiş zamanda

Sayfa 421/1003 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •