Sayfa 491/1003 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Viop - XV

Fransa'da Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 499 artarak 3 bin 523'e yükseldi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

2.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    İbb ve ankara bb nin yardım hesapları bloke edilmiş. Akp nin sonu yakındır. Bu şekilde engellemelerle oy kaybettiginin farkinda degil mi?
    90 li yillarda i Asker -Medya-Holding cephesi muhafazakar kesime tam bir fiziki ve psikolojik teror estiriyordu. Zorbalik, baski, santaj artikca siyasal islam gucleniyirdu. Belediyeler bir bir kazaniyorlardi.

Simdi 90 li yillarina benzer ayni zorba ve baskiyi iktidar muhalefete yapmaya calisiyor.

Insanoglu tarihten ders almaz.

Vadeli piyasalarda yuksek kaldirac ve asiri hirs nasilki insani batiriyorsa Guc sarhoslugu ve guce tapinma ic gudusude iktidarlari o sekilde hezimete goturuyor.

Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    90 li yillarda i Asker -Medya-Holding cephesi muhafazakar kesime tam bir fiziki ve psikolojik teror estiriyordu. Zorbalik, baski, santaj artikca siyasal islam gucleniyirdu. Belediyeler bir bir kazaniyorlardi.

Simdi 90 li yillarina benzer ayni zorba ve baskiyi iktidar, muhalefete yapmaya calisiyor.

Vadeli piyasalarda yuksek kaldirac ve asiri hirs nasilki insani batiriyorsa Guc sarhoslugu ve guce tapinma ic gudusude iktidarlari o sekilde hezimete goturuyor.
    Aşırı güven (hubris-güç) zehirlenmesi sendromu........

4.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

Ahfado çıtayı epey yükseltmişsin,paraya para demezsin sen.
    Neyse ya bana neeee.

YTD
    Bugünkü ekstre çıksın yapıştıracam birazdan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    kartal İmam hatip feto destekli Amerika eğitimi sonrası

Devlette minimum 10.000 EUR maaşlı yönetim kurulu üyeliği mesleği garanti

Eeee sonra

Bizbize yeteriz devlette para kalmadı

Bağış yapın

Almadığımız bir donunuz kaldı
    Birileri insanları müslümanlıktan soğutmak için elinden geleni yapıyor. Keşke bunu deistler, ateistler, hristiyanlar vs yapsaydı.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    Bugünkü ekstre çıksın yapıştıracam birazdan
    Mart ayını özet paylaş görelim (30 günlük), sn.Ariston paylaşmayın dedi ama ben merakımı gidermek istiyorum.
    Belki sayenizde bilgim ve cesaretim artar.....

YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,658
    bu gece sandığı evlere gönder, seçim yaptır akp+mhp ittifakı min.%45 çıkar. kadim halkımız istikrarı ödüllendirmek isteyecektir.

büyükşehirler ve sosyal medya dışındaki gündem bizim sandığımız gibi değil.

ne zaman döner devran? en az bir on yıl daha ömürleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku

Simdi 90 li yillarina benzer ayni zorba ve baskiyi iktidar muhalefete yapmaya calisiyor.

İtibar yakin zamanda vermisim o yuzden veremedim. Kendi başına geleni başkasına yapmakta nedir acaba? Ezildim diyipte ilk fırsatta başkasını ezmek pehhhh
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

Sayfa 491/1003 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •