Special Days Image
Sayfa 497/1003 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Viop - XV

İç borçlanma stratejisi (2) -AA

ANKARA (AA) - Hazine ve Maliye Bakanlığı, nisanda 30 milyar, lira mayısta 30 milyar lira ve haziranda 22 milyar lira iç borçlanmaya gidecek.

Bakanlığın nisan-haziran dönemine ilişkin iç borçlanma stratejisinde, nisanda 20,6 milyar liralık iç borç servisine karşılık 30 milyar liralık, mayısta 18,8 milyar liralık iç borç servisine karşılık 30 milyar liralık, haziranda da 12,1 milyar liralık iç borç servisine karşılık 22 milyar liralık iç borçlanma yapılması öngörülüyor.

Nisandaki iç borçlanmanın 26,8 milyar lirasının piyasadan, 1,4 milyar lirasının kira sertifikasından, 1,8 milyar lirasının kamuya satışlardan, mayıs ayındaki iç borçlanmanın 28 milyar lirasının piyasadan, 1,3 milyar lirasının kira sertifikasından, 0,7 milyar lirasının kamuya satışlardan, haziran ayındaki iç borçlanmanın ise 20,8 milyar lirasının piyasadan, 1,2 milyar lirasının da kamuya satışlardan oluşması bekleniyor.

Söz konusu dönemde dış borçlanmaya gidilmeyecek.

Bu dönemde 19 tahvil ihalesi düzenlenecek, 2 hazine bonosu ve 2 kira sertifikasının doğrudan satışı gerçekleştirilecek.

Nisanda 24 milyar liralık, mayısta 35,4 milyar liralık haziranda ise 27,1 milyar liralık ödeme yapılacak. Bu ödemelerin 35,1 milyar lirası dış borç servisinden oluşacak.

Öte yandan, nakit bazlı faiz dışı denge, özelleştirme gelirleri, 2/B satış gelirleri, TMSF'den sağlanan gelirler, devirli/garantili borç geri dönüşleri, kasa banka değişimi ve kur farkı kalemlerini içeren borçlanma dışı kaynakların da nisanda eksi 6 milyar lira, mayısta 5,4 milyar lira ve haziranda ise 5,1 milyar lira olması öngörülüyor.

(Bitti)

Kaynak : Anadolu Ajansı

2.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Türkiye’de göstermelik dinin Müslümanlıkla ilgisi yoktur

Abbasi emevi çakması üstüne uydurma hadisler bezenmiş

İslamın temel prensibi ahlak ilkeleri çıkarılmış

Din bezirganlığı ile gerçek islam dininden Haberi olmayan

Kuran’ı Kerim’i başından sonuna 1 kere bile okumamış

Doğmatik yalan yanlış bilgilerle kendini müslüman olarak tanımlayan yüzde 40 lık kitle ülkenin gelişmesine en büyük engeldir her zaman

Her toplum hak ettiği gibi yönetilir
    Bir Tarihçi olarak sizi alkışlıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Tospa kardeş seni tebrik ederim. Tee aylar öncesinden işin buralara geleceğini yazmıştın. Korona hakkındaki çıkarımlarını merakla takip ediyorum. Bil istedim.
    Eyvallah abi. Alanim olmadigi icin sadece rakamlar, istatistik ve benzerlikler uzerinden projeksiyon gelistirmeye calisiyorum. Gerci uzmanlik alani olan koca koca proflarin bile pek bir tahmini yok. Bekle gor diyorlar.
    Ama kuresel olarak Nisan ayi da gitti. Biz keske sokaga cikma yasagi ilan etseydik. Umarim cok gec kalmamis oluruz.

New yorkta bir hastanede çalışan eleman yazmış. Doğru yalan günahı boynuna.

https://seyler.eksisozluk.com/amp/ne...mpression=true

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Borsada 10 binde 2 komisyon bile zaman zaman çan sıkıyor. İtalya ve İspanya'da 1 milyonda 200 yani 10 binde 2 oranında bir ölüm oranı var. Her sene bu şekilde olacak ise günlük yaşamada çok büyük değişikliklere hazır olmak lazım.
    Sn ariston şu an insanoğlu nda 100 % ölüm oranı mevcut. (Güncel)

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    ğüzel yakalamışsın abi yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Türkiye’de göstermelik dinin Müslümanlıkla ilgisi yoktur

Abbasi emevi çakması üstüne uydurma hadisler bezenmiş

İslamın temel prensibi ahlak ilkeleri çıkarılmış

Din bezirganlığı ile gerçek islam dininden Haberi olmayan

Kuran’ı Kerim’i başından sonuna 1 kere bile okumamış

Doğmatik yalan yanlış bilgilerle kendini müslüman olarak tanımlayan yüzde 40 lık kitle ülkenin gelişmesine en büyük engeldir her zaman

Her toplum hak ettiği gibi yönetilir
    %40 lik kitleyi anladık geri kalan %60 lik kitle kimler yada neciler onu anliyamadim!
    Ateistler mi oluyor?

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Üstüne bir de long fırsatı veriyor, büyüksün pala...

106.700 long...

Yarın en kötü ihtimalde bile açılışı 107.600 civarlarında bekliyorum...

1000 puan hiç de fena değil...
    Dün akşam seansında kapanışa doğru risk almamak için long pozisyonumun yarısını kapatmak için satış yazdım bir kademe için almadı pala full uzunda kaldım sabaha kadar yusuf yusuf..
    Sabah rakamları görünce dedim nasip varmış pala vesile oldu..
    Sabaha kadar çok şey değişebilir ama Dax 'a bakınca long kalmak mantıklı ben % 50 ile long kalacam kapanışta ayar çekecem..

Sayfa 497/1003 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •